Megverte a Haladás a Debrecent

Csalódott csapataok csatája. A Haladás és a DVSC is vereséggel kezdte ugyanis a bajnokságot.

A szombathelyi bánat azonban gyorsan elillant, miután a 2. percben Williams megszerezte a vezetést a Halinak. Rácz lövése pattant az ausztrál elé. 1-0.

Az első félidőben végig jobban játszottak a szombathelyiek, de több gól már nem született.

A 48. percben Sós egyenlíthetett volna, de Király Gábor elképesztő bravúrral védett.

Az 52. percben Medgyes növelhette volna az előnyét a Haladás, de a felső lécet találta el.

A 76. percben Király védi Tőzsér távoli löketét.

Nem volt jó meccs, de ezt a szombathelyiek aligha bánják, hiszen megszerezték első győzelmüket a bajnokságban. A DVSC-nek eddig két veresége van.

• 3foci11112017július24.19:38ÚjVálasz

Nehéz nyögve nyelős mérkőzés és megint a szerencse egy gólt még más is talált volna mondjuk SÉ csapata is ,leg kevesebb néző itt második fordulóba halinál ,van itt aki nem való N.B. 1 be .

• 2realista2017július23.10:46ÚjVálasz

Az első félidő egészen élvezhető volt.Bosnjak most jól 2megelőzött".
    Simonnak majdnem sikerült a 16-nál megint összehozni egy ellenfél -szabadrugást.Köszönje a birónak...Meggyes és Polgár-amig birták-csodálatosan játzottak,Rácz-cal együtt.Williams olyan jó volt,hogy félek -elviszi majd a Felcsut ...

• 1salfai2017július23.00:23ÚjVálasz

Nem volt azért ez olyan rossz, elég hamar elfáradt a csapatunk, akkor feljöttek Holmanék.