Radó megint villant, és most már Hali (rész)siker is van

1-1 lett az utolsó törökországi edzőmeccs. A csapat fáradtan mozgott, de sokat küzdött.

Artner Tamás: Ma játszottunk a leggyengébben a négy mérkőzés közül, főleg az első húsz percben, nagyon nehezen lendültünk bele. Látszott, hogy négy nap alatt ez már a harmadik mérkőzésünk. Miután megszereztük a vezetést, a második félidő vége már rendben volt. A szünet után megint nehéz volt, a 60. perctől lecseréltük a kezdőcsapatot, úgy érzem, hogy a második sorunk frissebben, lendületesebben játszott. Látszott rajtuk, hogy ők azért kevesebb mérkőzésterhelést kaptak. Elérte a célját ez az edzőtábor, a játékosokra most rá fog férni egy kis pihenés.

90. perc: Véget ért a találkozó.

Radó gólja

83. perc: Németh Márió bal oldali szögletét Zsirai fejelte mellé.

74. perc: Az elmúlt pár percben, ami történt, nehéz szavakba önteni. Iszonyatosan alacsony színvonalú a meccs.

61. perc: Óriási Hali helyzet maradt ki. Szakály egészen a 16-os csücskéig vezette, onnan lőtt, a csehek kapusa védett.

60. perc: Artner Tamás az összes cseréjét beküldi, hiszen Halmai beáll Radó helyére. Foci szinte semmi.

57. perc: Halmosi, Simon, Guzmics, Nagy, Tóth és Iszlai ment le, Medgyes, Szakály, Jagodics, Dvorschák, Németh és Zsirai állt be.

55. perc: Közvetlen közelről egyenlítenek a csehek, Sumulikoski lőtte a gólt 1-1.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Egyébként sérülés miatt Gyurján és Devecseri hagyja ki a meccset.

45. perc: Vége az első félidőnek.

41. perc: Megint Haladás helyzet. Nagy remek indítása és Ugrai remek csele után utóbbi került helyzetbe. Sajnos azonban egyel többet tolt, mint kellett volna, így a kapus kivédte.

33. perc: Megint Haladás helyzet. Ugrai lódult meg a jobb oldalon, lecselezett két embert, majd középre passzolt. Radó nemsokkal maradt le róla.

31. perc: A Haladás első helyzetéből gyönyörű gólt rúg! Iszlai indítása után Radó ültette be a hintába a védőket, és csodaszép gólt rúgott, eltekerve a kapus mellett. 1-0

20. perc: Tóth nem enged elvégezni egy szabadot, sárga ez is.

17. perc: Rózsa irgalmatlan bravúrja. Egy bal oldali beadás után Petr kapta meg a labdát, majd egy lövőcsel után rárúgta. A Hali kapusa lábbal védett.

15. perc: Guzmics kőkemény belépő után sárgát kap.

12. perc: Tűzijátékot rendeznek a kapunk előtt. Fejes, lövés, fejes. Ezt megint megúsztuk.

5. perc: Az első nagy helyzet a cseheknél adódott: Egy szöglet után Dosek fejelt fölé.

1. perc: Elkezdődött a találkozó.

Ellenfelünk 8. a 16 csapatos cseh Gambrinus Ligában.

Bosnjak pihenőt kapott, ő nem jön vissza a válogatott edzőtáborából.

Haladás: Rózsa - Schimmer, Guzmics, Fehér, Tóth P. - Iszlai, Simon - Nagy G., Radó, Halmosi - Ugrai.

Slovacko: Heca - Simko, Mezlik, Rada, Dosek - Sumulikoski, Divis - Petr, Kiwel, Havlek - Kerbr.

Ma délelőtt is edzett a Haladás. Artner Tamás otthoni idő szerint reggel fél nyolckor vezényelt tréninget. Ezt követően pihenő, majd meccs vár a csapatokra.

A Szombathelyi Haladás otthoni idő szerint 14 óra 15 perckor játszik a cseh bajnokság 8. helyén álló Slovacko ellen.