Horvát csapattal meccsel még a Hali

Az NK Inter Zapresic már a harmadik horvát együttes lesz, aki ellen játszik Medulinban a Haladás.

Ma lejátszották a medulini Arena Cup utolsó fordulóját is a B-csoportban. A délelőtti mérkőzésen a horvát Slaven Belupo csak 1–1-re végzett a szlovén Rudar Velenjével, így eldőlt, hogy a korábban három pontot gyűjtő horvátok csoportelsők már nem lehetnek, míg a szlovénok mindössze első pontjukat szerezték meg.

Délután az osztrák Sankt Pölten 1–0-ra legyőzte az Inter Zapresicet. Ezzel mindkét csapat 6-6 ponttal végzett, ám hiába jobb a horvátok gólkülönbsége (4–2, míg a sógoroké 2–1), az egymás elleni eredmény számít, így a négyes élén a St. Pölten végzett.

Ennek a csoportnak tehát a másodikja az Inter Zapresic, így velük meccsel majd a Szombathelyi Swietelsky-Haladás kedden 11 órakor.