Búrány Zoltán: 2 év

Megvan a Haladás idei első igazolása. A 22 éves, utánpótlás válogatott középpályás Szolnokról érkezik.

A Szombathelyi Haladás 2 éves megállapodást kötött Búrány Zoltánnal.

Búrány tavaly az elmúlt szezonban a Szolnok játékosa volt, de korábban megfordult Diósgyőrben és a szegedi Tisza Volán SC-nél is.

Az NB I-ben 2008-ban, a REAC ellen mutatkozott be. Fiatal kora ellenére már 62 első osztályú meccse van, melyeken összesen egyszer volt eredményes.

A 22 éves, utánpótlás válogatott játékos a középpályán vethető be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!