Szombathelyi Swietelsky-Haladás - Puskás Akadémia

Értékes Haladás győzelem az Újpest ellen

Williams talált be.

Az első játékrészben alig-alig akadt helyzet a mérkőzésen. Egyetlen komoly helyzetet sem jegyezhettünk fel. Taktikai, és fizikai csata volt a pályán. A két komoly bajban lévő csapat közül egyik sem kockáztatott, ennek egyenes következménye volt a 0-0-ra záródó első félidei eredmény.

A második félidő, és az egész mérkőzés első helyzetéből meg is szerezte a vezetést a Haladás. Williams kapott balról remek passzt, majd közelről Pajovic kapujába lőtt az ausztrál. 1-0

Négy perccel később egyenlíthetett volna az Újpest, de Király védte Nagy közeli lövését.

A folytatásban fontos dolgok már nem történtek. A Szombathelyi Haladás nagyon akarta ezt a három pontot, legfőképpen ennek köszönhető, hogy Pacsi Bálint megszerezte első NB I-es győzelmét.

• 4realista2017szeptember17.12:16ÚjVálasz
    Idézet: at88
    Na, most nem dícsérik a szombathelyi hálóőrt?
    Pedig ha nem tehet róla, még azt is rákentétek. Egy bravót igazán megérdemelne az ilyen ,,focilexikonoktól'' akik itt gyalázták őt régebben :D
    ...

Összevetetted már a potyákat és a "bravurokat"?

• 3salamana2017szeptember17.05:45ÚjVálasz

Gratulálok a győzelemhez!

• 2at882017szeptember16.23:12ÚjVálasz

• 1foci11112017szeptember16.21:32ÚjVálasz

Kettő szerencsés győzelem nem lenne akkor lenne a helyén a halika 3 ponttal így haladnak az N.B. 2 be, hajrá irány a másod osztály képesek vagytok meg csináljátok cucu -val .