MK: Jöhet a Videoton
A bajnokságnak már vége, de a Magyar Kupában még van lehetőség feledtetni a csalódást keltő őszi szereplést.
A találkozót a Nyugat Rádió az FM 88.4-en és a www.nyugatradio.hu weboldalon élőben, megszakítás nélkül közvetíti.
Noha Tóth Péter gondoskodott róla, hogy ne keserű szájízzel fejezzük be a bajnokság őszi-tavaszi részét, a Haladás produkciója mindenképpen csalódást jelentett. a Magyar Kupában azonban lehet javítani, igaz a tavalyi bajnok, egyre jobb formába lendülő Videoton elleni párharc nem ígérkezik könnyűnek.
Nincs könnyű dolga Aczél Zoltának, mert ezúttal is sok a hiányzónk. Halmosi Péter, Kovács István, Rajos Gábor, Korolovszky Gábor és Iszlai Bence is maródi, de Kenesei Krisztián játékára is kicsi az esély.
- Érdekes a helyzet, hiszen a bajnokság véget ért, egyik csapatnak sem kell tartalékolni, mindenki 100 %-kal koncentrálhat a Magyar Kupára. A Videotonnál amúgy sem hiszem, hogy létszámgondok lennének, nagyon erős a keretük, kispadjukon is minőségi futballisták ülnek. Annak ellenére, hogy nagyon sok a gondunk, jó lenne olyan eredményt elérni, hogy maradjon esély a szombathelyi visszavágóra. Ehhez elsősorban a súlyos egyéni hibákat kéne elkerülni, hiszen amíg ezek keserítik meg az életünket, nem nagyon van esélyünk nyerni. Ellenfelünk egyre jobb formában játszik, kemény meccs vár ránk. Nem voltunk szerencsések a sorsolásnál, Magyarország egyik meghatározó csapata ellen kell helytállnunk. Remélem, játékosaimat ez feldobja, és az, ha sokat dolgoznak, tesznek egymásért, eredményre vezet – mondta a találkozóról Aczél Zoltán.
Aczél Zoltán nem tudott kezdőcsapatot hirdetni, sőt az utazó keret is csak ma este lesz teljes.
Ha tetszett a cikk és szeretné ezt megosztani:
Gyorsan szeretnél értesülni a Nyugat.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!
- Kupadöntő: duplázás vagy címvédés?
A bajnok Győri ETO duplázna, míg a Debrecen megvédené címét a Magyar Kupa szerdai döntőjében.
- Brachi szezonjának is vége
Megsérült a Videoton spanyol védője, több hét pihenő vár rá.
- Meghamisították a Fradi-címert?!
Többször is előfordult, hogy rosszul jelenítették meg az FTC jelképét a köztévé adásaiban.
- A balhékerülő gólgyáros
A győztes gólt szerző Priskin Tamás jogtalannak érzi Dzsudzsák Balázs oroszországi kiállítását.
- Végjáték Ausztriában
A sógoroknál a második vonalban ugyan a legfontosabb dolgok eldőltek, mégis találtunk jó kis összecsapásokat...
- Kisvárosi történetek
NB I-es lett a Felcsút és a Mezőkövesd, de a minitelepülések csapatainak korábban nem sok babér termett az élvonalban.
- Azt hitte megfogta
- A nagy találkozás
„Életem egyik legemlékezetesebb napja” – írja Király Gábor, aki találkozott Bon Jovival.
- Vissza a legjobbak közé
Az NB II csak ugródeszka: Fellai József nyártól ismét az első osztályban szerepelhet.
- Böde, a példakép
Egészen Madocsáig mentek, hogy bemutassák a Fradi csillagát, akinek a Sarki Kocsma a Szurkolói Klubja.
