1-től 30070-ig

Számokban a Szombathelyi Swietelsky-Haladás idénye.

1 – a pályára lépett játékosaink közül a legkevesebbet (egy percet) Szőke Dániel töltötte ott.

2 – piros lapot mutattak fel nekünk a játékvezetők. Bosnjak második sárga kártya után, Halmosi egyből kapta.

2 – alkalommal segítettek bennünket öngóllal az ellenfelek. Hajdú Ádám (Honvéd) és Gévay Zsolt (Paks).

2 – büntetőt hárítottak kapusaink. Rózsa Dániel a ferencvárosi Djuricin, míg Király Gábor a vasasos Berecz eszén járt túl.

3 – légiósunk szerzett gólt. Sjoerd Ars egyszer, Stef Wils kétszer, David Williams tizenegyszer.

4 – színű mezben léptünk pályára. Zöld, fehér, neonzöld és fekete.

4 – napon játszottunk. Szerdán háromszor, csütörtökön egyszer, szombaton 28-szor, vasárnap kétszer.

5 – találatot szereztünk büntetőből. Háromszor Iszlai Bence, kétszer David Williams. Egyszer sem hibáztunk.

6 – alkalommal működött közre mérkőzéseiken Solymosi Péter. A legtöbbször a játékvezetők közül.

7 – gólt ért el az őszi (Gaál Bálint) és a tavaszi (David Williams) házi gólkirály.

7 – gólpasszt adott (ért el, mert pl. büntetőt harcolt ki) David Joel Williams és Bosnjak Predrag is.

7 – mérkőzésen játszottunk döntetlent. Ez a második legkevesebb az NB I tizenkét csapata között.

8 – Egész Európában nyolcadik a Haladás a Sporttudományok Nemzetközi Központja által készített kimutatásában. Azt nézték, hogy 2016 novembere és 2017 áprilisa között mekkora százalékban szerepeltettek a csapatok saját nevelésű futballistákat.

9 – olyan játékosunk volt, akit klasszikus értelemben véve újoncként vetett be Mészöly Géza: Polgár Kristóf, Tóth Máté, Dombi Gergő, Szőke Dániel, Gyurján Márton, Kiss Tamás, Kiss Bence, Funsho Ibrahim Bamgboye és Winkler András.

9 – ez volt a legmagasabb osztályzat, amit a Nyugat.hu-tól Haladás-játékosnak adott. Rózsa Dániel kapta mindkétszer: a Vasas és a Ferencváros elleni parádéjával érte ezt el.

10 – játékvezető fújta a 33 mérkőzésünket.

10 – sárga lapot kapott Iszlai Bence. Ő volt a legkeményebb nálunk.

11 – gólt ért el a Haladás legeredményesebb gólvadásza, David Joel Williams.

12 – ez az egyetlen mezszám, amit a 2016/2017-es bajnokságban két Hali-játékos is magára húzott. Jancsó András és Kiss Bence.

12 – alkalommal nyertünk a bajnokság során.

13 – zöld-fehér spíler iratkozott fel a góllövő-listára.

14 – meccsen kikaptunk.

18 – pontot ért el a kanadai táblázaton David Williams. 11 gól, 7 assziszt.

19 – találkozó szerepelt az őszi étlapon. Stef Wils végigjátszotta ezt.

20 – Haladás-játékos kapott sárga lapot ebben a szezonban.

31 – ebben a fordulóban két játékvezető is működött a Vasas elleni mérkőzésünkön. Vad II István a szünetben cserét kért, Andó-Szabó Sándor folytatta. További érdekesség, hogy Vad II a Vasasnak, míg Andó-Szabó a Haladásnak ítélt büntetőt ezen a meccsen.

32 – játékos húzhatta magára a zöld-fehér mezt a 2016/2017-es kiírásban.

33 – mérkőzés volt a bajnokságban. Egyedül Rácz Barnabás játszott mindegyiken.

42 – gólt rúgtunk a bajnokság során.

43 – pontot szereztünk ebben a kiírásban.

46 – alkalommal voltunk szomorúak, ugyanis ennyi találatot kaptunk.

265 – NB I-es mérkőzést játszott a Haladásban Halmosi Péter. A jelenlegi keretben ez a legtöbb.

500 – az NB I-ben ötszázadik Haladás-játékosként lépett pályára Kiss Tamás.

1147 – fő volt a DVSC-TEVA elleni győztes találkozón (1–0). Ez volt a negatív rekord Sopronban.

1234 – percet játszott tavasszal Jagodics Márk: ez volt a legtöbben ebben a periódusban.

1769 – fő volt az átlagnézőszám Sopronban.

2000 – a Haladás adta az első olyan játékost az NB I-nek, akinek a születési évszáma kettes kezdődik. Kiss Tamásról van szó.

2200 – gólnál járunk NB I-es történetünk során. Williams Gyirmót elleni büntető-gólja volt a jubileumi.

2857 – percet töltött a játéktéren Stef Wils. A legtöbbet a Hali-játékosok közül.

4138 – néző látta a Fradi-verést (2–0). Ez volt az idei hazai nézőcsúcs.

30070 – fő vett jegyet a Soproni Városi Stadionban rendezett Haladás-mérkőzésekre.