Kikapott a Kishali Felcsúton

A második félidőben kaptuk a gólokat. 2–0 oda.

Huszonötödik bajnoki meccsét játszotta az U19-es együttes Felcsúton. Bánfalvi Attila a Molnár M. - Imre, Tiba, Szár, Kovács Z. - Molnár T., Kovalovszki - Tóth M., Szőke, Kirják - Deéry tizenegyet küldte pályára. Nem ment a mieinknek, gyenge játékot produkáltak, de a Puskás Akadémia sem brillírozott, így 0–0-val mehettünk szünetre.

Nem sikerült a pihenő alatt sem felrázni a csapatot. A 66. percben egy Kishali-szöglet utáni kontrát fejezett be góllal a Felcsút (1–0). Egy kicsit magunkhoz tértünk, de Tóth M. kétszer is nagy helyzetet hagyott ki, míg a kék-sárgák a 86. percben egy sarokrúgás után megduplázták az előnyüket, kialakítva a 2–0-s végeredményt.

A mieink a hatodik helyen állnak a nyolccsapatos bajnokságban, két pontra a dobogótól.