A 92. percben lőtt góllal nyert a Haladás

Ikszes meccsen most mellénk szegődött a szerencse, így a győzelemmel kezdődött a Hali soproni kalandja.

Vége a meccsnek, "itthon" tartottuk a három pontot!

2-1!!!!! A hosszabbítás utolsó pillanataiban Bosnjak futott be egy labdát, középre tette, Ugrai pedig 12 méterről a bal sarokba bombázott!

Két perc a ráadás.

87. perc: Griffith gyalulta le Iszlait, sárga.

82. perc: Elek fejelt alig mellé egy szöglet után.

79. perc: Williams adta el a labdát, jött a kontra, Király is verve volt, de Griffiths emelését Iszlai kimellelte a kapu torkából.

75. perc: Novothy helyett Griffiths.

68. perc: S. Wils rúgta meg Komant, sárga. Az ötödik.

67. perc: Kovács L. lövése vágódott Ugraihoz, aki 6 méterről nem találta el a kaput.

65. perc: Négy a háromban hozták ránk most, de Okuka nagy helyzetben hibázott.

58. perc: Öt a háromban hozták ránk a labdát, de Wils belepiszkált Bognár lövésébe, szöglet. A korner után is izgi volt, alig gurult el a labda a jobb kapufa mellett.

54. perc: Bosnjak középreadására Medgyes dobta be magát, nem sokkal ment mellé.

50. perc: Koman élesen belőtt szabadrúgása szállt el keresztben.

Iszlain van a csk-szalag.

46. perc: A DVTK kezdi a második félidőt.

Vége a maratoni hosszúságú, 52 perces első félidőnek! Egy jogos tizenegyesből szerzett vezetést a Diósgyőr, ám hamar jött az egyenlítés. Idén eddig csak 11-esből kaptunk gólt és csak Stef Wils volt nálunk eredményes. Két kényszerű cserénk is volt sajnos.

49. perc: Gaál sárgult be kezezésért.

Hét perc a ráadás. Nem kettő, hét! Williams kísérelte meg átemelni Radost, de ez is fölé.

45. perc: Barczi eresztett meg egyet 20-ról. Fölé.

42. perc: Megint kényszerű csere: Halmosi helyett Ugrai.

40. perc: Williams-Martínez összejáték végén utóbbi lőtt fölé.

39. perc: Martínez csúszott oda Okukának, sárga lap.

Az eset után hosszan ápolják Radost.

33. perc: Medgyes szögleténél Rados saját bekkjével ütközött, Williams visszafejelt labdáját pedig S. Wils 4 méterről az üres kapuba passzolta, 1-1.

31. perc: Thomas Wils helyett Martínez.

29. perc: Királyl buktatta a kiugró Bognárt, sárga lap. A büntetőt Barczi vágta a jobb sarokba, 0-1.

28. perc: Jánvári fejelt 6 méterről mellé egy szöglet után.

22. perc: Halmosi éles beadását Th. Wils csúsztatta a hosszú sarok mellé.

21. perc: Halmosi a 16-os sarkáról lapos lőtt kapura, alig mellé.

18. perc: Az első szöglet a vendégeké. Közben Radost kell ápolni, áll a játék.

17. perc: Medgyes lépett be a 16-oson belülre, kicsit sokat várt, de gyenge lövését Rados így is csak nagy nehezen hárította.

Negyedóra elment, különösebb esemény nélkül.

9. perc: Gaál Bálintot küldte le a játékvezető: alsónadrágcserére. Nem vicc.

7. perc: Bosnjak bedobása után Th. Wils lőhetett kapura, de eltörte a labdát. A kirúgásba Williams lépett bele, de üggyel-bajjal elbikázta Rados.

Visszatért a Halis 20-asa, ám most egy diósgyőrit ápolnak. Hat perc telt el eddig.

Thomas Wilst kellett ápolni, nem néz ki jól a szitu.

Bosnjak lépett meg a bal szélen, levitte az alapvonalig, de a középreadásra Rados tenyerelt rá.

1. perc: Mi kezdjük a játékot és a plaza felé támadunk.

Ágics János 70. születésnapja alkalmából végezte el az ünnepélyes kezdőrúgást.

Sarlós Lászlóra emlékeztünk egy perc néma csenddel.

A mieink fehér-zöldben, a vendégek pirosban játszanak, labdarúgó-palánták kísérik a fiúkat a gyepre.

Nálunk a padon Rózsa - Martínez, Nagy P., Schimmer, Angyal, Ugrai és Popin vár bevetésre, Egervári Sándor mellett pedig Zöldesi - Manjrekar, Nikházi, Tamás, Ternován , Griffiths és Eperjesi.

A két csapat eddig azonos mérleget produkált tavasszal: egy-egy győzelem és vereség van a tarsolyban.

Sok-sok ismerős arc, parkolóhelyet kereső szombathelyiek, zöld-fehér sálas idősek és fiatalok lepték el Sopront: elsősorban a pályát és környékét. Szépen telik a nyitott lelátó: a szél fúj rendesen, de eső talán nem lesz. A pálya egészen kiváló állapotú, a szél az, ami kiszámíthatatlan.

A találkozót Erdős József vezeti, az oldalvonalak mellett ifj. Varga Gábor és Takács Gábor, míg az alapvonalakról Karakó Ferenc és Gyarmati II Tibor segíti a munkáját.

A múlt héten a Honvéd elleni meccset a DVTK-nak megnyerő Bacsa Patrik sem kerettag: Bognár Istvánnal egészül ki a miskolci gárda, így Egervári Sándor a Radoš - Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes - Koman, Egerszegi, Bognár, Elek - Novothny, Barczi tizenegyet küldi csatába.

Egyelőre a Hali-felállását nem láthatjuk, de változás az van. Nagy Patrik és Iszlai Bence letöltötték eltiltásukat, így ők visszatértek, sőt, Iszi rögtön a kezdőben is találja magát. A Vasas ellen jó produkciót nyújtó Kovács is kezd, de kikerült Angyal. Németh Márió megsérült, a keretben sincsen. A Hali így a Király - Gaál, S. Wils, Jánvári, Bonsjak - Th. Wils, Iszlai, Kovács L. - Medgyes, Williams, Halmosi tizeneggyel kezd, de lehet, hogy Gaál Bálint és Medgyes Zoltán pozícióját nem jól tippeltük meg.

Néha elő-előbukkanik a nap, de alapvetően szeles idő fogadja a csapatokat és a szurkolókat az első soproni mérkőzésen.

15:30-kor kezdődik a találkozó.

• 1Grinch2016február28.10:03ÚjVálasz