A szünet után szétszedte ellenfelét a Haladás

Nehezen indult, de sima továbbjutás lett a vége. Gyurján mesterhármast lőtt, pedig egy 11-est is kihagytunk, Halmosit pedig kiállították.

Hétköznap ide, vagy oda, korai időpont ide, vagy oda, népünnepély volt ma Fertőszentmiklóson. Ötszázan látogattak ki a Győr-Moson-Sopron megyei első osztályban szereplő gárda és a Haladás kupatalálkozójára.

Valódi kupacsata volt az első félidő: megmutatta erényeit a hazai gárda is, sőt egy szabadrúgásnál Rózsának nagyot kellett védenie. Fehér lövésénél fogott szintén nagyot a hazaiak kapusa, Halmosi és Szakály pedig a kapufát találta el, így az első 45 percben nem született gól.

A szünetben kettőt is cserélt Artner Tamás, pályára került Gyurján Bence és Németh Márió, aminek aztán hamar meglett az eredménye. A 47. percben Gyurjánt buktatták a 16-oson belül, Gaál azonban a kapus lábába rúgta a büntetőt, így ez még kimaradt.

Később viszont a zöld-fehérek csatára helyre tette hibáját: a 62. percben Farkas Márk előrevágott labdájáért Gyurján és Gaál csatázott, utóbbi megszerezte, és a kifutó kapus mellett 12 méterről a bal sarokba gurított (0-1). Hat perccel később Németh Márió vezette keresztbe a labdát, majd 16 méterről jobbal a jobb alsóba lőtt. A labda a kapufa belső éléről pattant a hálóba (0-2). A 71. percben tíz emberre fogyatkozott a csapat, miután Halmosi szólt be valamit Szilasinak, amiért egyből villant is a piros. Ennek ellenére újabb Hali-gólok jöttek: a 74. percben Zamostny-Gyurján-Zamostny háromszögelés után Gyurján az alapvonalról gurított középre, Zamostny pedig spiccel a háló közepébe lőtt (0-3). Ezzel még korántsem volt vége, a 76. percben Fehér előrevágott labdáját Gyurján két hazai védő között szelídítette meg, bevitte a 16-oson belülre, majd kiszorított helyzetből a rövidbe lőtt (0-4). Újabb három perc elteltével Gaál Bálint lőtte be a labdát a védők mögé, Zamostny pedig 12 méterről, balról nagy gólt lőtt (0-5). Teljesen szétesett, elfáradt a Szentmiklós, öt perccel a vége előtt Schimmer rúgta át a labdát a hosszú oldalra, Gaál Bálint az alapvonalról okosan visszafejelte, Gyurján pedig néhány lépésről a kapu közepébe bólintott (0-6). A slusszpoén is Gyurjáné volt, Német Márió előrelöbbölt labdáját Gyujrán emelte át a kapus felett, a labda a felső kapufáról visszapattant ismét Gyurján elé, aki 10 méterről a kapu közepébe lőtt (0-7).

• 5zsozsoka712014szeptember11.17:48ÚjVálasz
    Idézet: Grinch
    És az egyik legjobb játékosa.
    A száműzetés öngól, mivel nem marad egy épkézláb focizni tudó sem akkor a csapatban.
    Úgy látom, Artner képtelen hatással lenni ilyen esetekben Halmosira...

...

Az egyik legjobb játékos lehetne de csak a csapat kárára van az állandó okoskodásával.Ha annyira ért a szabályokhoz legyen játékvezető és viselje a hozzá hasonló játékosok beszólásait folyamatosan.Az egész játékvezetői testületet a csapat ellen hergeli.Már minden biró úgy jön Szombathelyre hogy lap dömpinget tart.Tartós mély büntetést a számára,hogy letörjön a nagy képe!

• 4turzsus2014szeptember11.11:53ÚjVálasz

Focizni egyik sem tud!!! Csak a város pénzét felvenni és császári életmódot élni pökhendi módon!!! Kivel játszottak? Egy óvodás válogatottal??? Kell a stadion, mi? Majd a Halmosi megépíti, úgyis tele van zsetonnal!!!

• 3Grinch2014szeptember11.09:51ÚjVálasz
    Idézet: zsozsoka71
    Jó lenne ha a csapat vezetői most már "rendbe" raknák Halmosit.A csapatkapitányi szalagot Fehérnek adni, Halmosit meg száműzni a tarcsiba 2-3 hónapra fizetés nélkül.A csapat legnagyobb sz@rkeverője.
    ...

• 2zsozsoka712014szeptember10.20:36ÚjVálasz

• 1mike742014szeptember10.19:00ÚjVálasz

ugye pont erről beszéltem Halmosi ügyben ! Egy ilyen meccsen is simán kiállítattja magát.