Távolodik a veszélyzónától a Haladás – VIDEÓ

Egészen hihetetlen öngólt szerzett a későn ébredő Paks.

A kiesés ellen menekülő Haladást fogadta az ötödik helyezett Paksi FC az OTP Bank Liga 26. fordulójában. Már a tizedik percben vezetést szereztek a vendégek egy szerencsés találattal: Németh Márió oldalszabadrúgásánál a menteni igyekvő Hahn olyan szerencsétlenül találta el a labdát, hogy az Verpecz felett a hálóban landolt. 0-1

A folytatásban inkább a szombathelyiek irányították a játékot, a hazaiak veszélytelenek voltak Király kapujára. A 39. percben Rácz lövésénél kellett Verpecznek résen lennie. A második félidő elején a csereként beálló Lenzsér zúdított kapura egy sistergős bombát, amely csak centikkel ment fölé, egy perccel később Wils mentett nagyot Hahn próbálkozásánál.

M4Sport

Hahn védhetetlen öngóljával indult az OTP Bank Liga 26. fordulója. Elképesztő! ;)

A 65. percben ismét Rácz került helyzetbe Williams szép sarkazása után, ám a fiatal középpályás hangyányit célt tévesztett 18 méterről. Öt minutummal később a csereként pályára lépő Grumics jól játszott össze Williamsszel, majd 10 méterről a kapuba helyezett és növelte a Hali előnyét. 0-2

Mire a szombathelyiek felocsúdtak az újabb góltól, jött is a szépítés, Kecskés beadását Simon András bólintotta hat méterről a kapuba. 1-2

A paksiak a szépítés után rendületlenül rohamoztak, ám egyenlíteniük nem sikerült, így a Hipp-legénység elhozta a három pontot idegenből és feljött a hetedik helyre, három pontra távolodva a kiesőzónától.

NB I, 26. forduló

Paksi FC – Swietelsky Haladás 1-2 (0-1)

Paks, Paksi FC Stadion. Játékvezető: Berke B.

Paks: Verpecz – Vági, Gévay, Fejes (Lenzsér, a szünetben), Szabó J. – Papp (Kecskés, 33.) – Haraszti (Simon A., 66.), Simon Á., Bertus, Bartha – Hahn. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Haladás: Király – Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak – Jagodics – Mészáros, Rácz, Németh Márió (Grumics, 57.), Halmosi (Kovács L., 73.) – Williams (Németh Milán, 87.). Vezetőedző: Michal Hipp.

Gólszerzők: Simon A. (71.), illetve Hahn (10., öngól), Grumics (70.)
Forrás: Rangado.hu

• 1amadeus2018április16.09:02ÚjVálasz

Szép győzelmek, talán mégis van remény a bentmaradásra?