Az alapszakasz utolsó fordulójában az a Ferencváros látogat a Rohonci úti stadionba, amely a tavaszi szezonban még gólt sem kapott. A szombathelyiek rosszul rajtoltak, ám Tóth Bálint érkezése óta szemmel láthatólag felszabadultabban játszik a gárda, legutóbb Pécsett pedig pontot is szerzett a zöld-fehér alakulat.
A Lombard FC Haladás persze tovább szeretné gyűjtögetni a pontokat, erre
legközelebb ma, szerdán este hattól, a Ferencváros ellen lesz lehetősége. Igaz, nem
lesz egyszerű dolga Tóth Bálint legénységének, hiszen a tavasszal az eddig még
gólt sem kapó, s így veretlen FTC látogat a vasi megyeszékhelyre.
Tóth Bálint dolgát nagyban nehezíti, hogy az egyre jobb formát mutató Jagodics és
Somfalvi vélhetően kihagyja a roppant fontos találkozót.
Nagyon rövid a kispadunk, így az elmúlt napokban már az ifjúsági játékosok is a felnőtt csapat edzéseit látogatják. Kratochwill, Rajos, Schimmer és Tóth egyaránt jó benyomást tett rám, nem kizárt, hogy valamelyikük pályára lép a Ferencváros ellen dicsérte a zöld-fehérek fiatal futballistáit Tóth Bálint, aki a kedd délutáni edzés előtt még nem tudta, milyen összeállításban küldi pályára csapatát az FTC ellen.
Szívem szerint a Pécs elleni kezdő tizenegyet szerepeltetném, de Jagodics és Somfalvi várhatóan nem tudja vállalni a játékot. Éppen ezért nagy valószínűség szerint a Tóth Farkas, Rajos, Szűcs Szabó Z., Tüske, Kaj, Róth, Tóth P. Illés, Balaci összeállításban kezdünk mondta a tréner, akit arról is megkérdeztünk, hogy vajon növeli-e a Lombard FC Haladás esélyeit, hogy a Fradinál három alapember, Gyepes, Dragóner és Kapics sem szerepelhet a szerda esti találkozón.
Szó sincs erről, ugyanis a Ferencvárosnak olyan a játékoskerete, hogy a
hiányzó futballistákat válogatott szintű helyettesekkel tudják pótolni
fogalmazott Tóth Bálint.
A Ferencvárossal kapcsolatos információ, hogy mint fent említettük, Dragóner, Kapics
és Gyepes sérülés miatt kihagyja a találkozót. Letöltötte eltiltását Kriston,
aki szerepet kaphat a meccsen, amelyet Kassai Viktor vezet majd.
A Fradi várható kezdőcsapata: Szűcs Bognár, Vukmir, Kiss, Balog Lipcsei, Somorjai Rósa, Gera, Penksa - Tököli