Mikulás Kupát tartottak Bükön a focista gyerekeknek

Vasárnap Bükön a helyi sportcsarnokban rendezték meg a Gala-Sport kupát. Délelőtt a 95-ös korosztály, míg délután a 93-as születésű gyerekek csaptak össze egymással. A rendezők kitettek magukért kiváló körülmények fogadták a gyerekeket.

A kicsiknél nagy csatákat hoztak a mérkőzések. Az első három helyezett csapat hasonló játékerőt képviselt így nem volt hiány az izgalmakban. Végül jobb gólarányának köszönhetően a Bük zárta az első helyen a küzdelmeket.

A mérkőzések befejtével következhetett az eredményhirdetés, ahol különdíjakat is kiosztottak A legjobb kapus Békei Norbert a Lurkó UFC. hálóőre lett. A gólkirály címet pedig Kovács Roland a Bük Fc. Játékosa vihette haza. Az idősebbeknél magabiztosan nyert a Lurkó UFC. A tornagyőztes csapatból került ki a gólkirály is Balogh Adrián személyében. A legjobb kapus pedig a kőszegi Nardai Marcell lett.

93.-as korosztály
1.Lurkó-Szombathely
2.Bük
3.Kőszeg
4.Csepreg
5.Lövő

Gólkirály: Balogh Adrián / Lurkó/
Legjobb kapus: Nardai Marcel / Kőszeg /

95. korosztály
1.Bük
2.Kőszeg
3.Lurkó-Szombathely
4.Csepreg
5.Lövő

Gólkirály:Kovács Roland / Bük /
Legjobb kapus:Békei Norbert / Lurkó/

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!