Manganelli nem játszhat Pakson

Az Ajka elleni találkozó elején megsérült a csapat házi góllövőlistájának vezetője, Manganelli Attila. A sérülés súlyosabb volt, mint gondolták.

Szombathelyen lett jó góllövő
Managnelli Attila két mérkőzésen két gólt szerzett, gyorsan belopta magát a Rohonci úti publikum szívébe. A játékos jól bánik a labdával, jól cselez. Artner Tamás középpályásként vagy csatárként számít rá. Ám kétségtelen,hogy a kapura akkor veszélyes igazán, amikor elől játszik.

- Csatárt jobban szeretek játszani - mondta honlapunknak mosolyogva, de természetesen igyekszem a maximumot nyújtani, bárhova is tesznek. Nehéz szívvel hagytam ott Celldömölköt, hiszen sokat játszottam ott, sok siker részese voltam. Egy vigasztal, hogy a Szombathelyi Haladás játékosa lehetek. Úgy látszik, a környezetváltozás jó hatással volt rám, hiszen az azért nem volt rám jellemző, hogy ilyen százalékban sikerül gólt lőni.

Reménykedhetünk abban, hogy a játékos rövid időn belül ismét bizonyíthat. Egy biztos, a Paks elleni találkozót kihagyja.
- Az Ajka elleni mérkőzés elején alám fordult a bokám, ráadásul a vendégek játékosa is rámcsúszott. Próbáltam folytatni a játékot. Annyira fájt, lépni se tudtam, kénytelen voltam cserét kérni. Ma Kalocsán megvizsgáltatom a lábam, úgy tűnik, ez a hét már elúszott, és ki kell hagynom a Paks elleni fontos találkozót - mondta a www.haladasfc.hu-nak Manganelli.

A játékos a csapat többi tagjánál jobban ismeri a pénteki ellenfelet, hiszen a Celldömölk gárdájával játszott már az atomváros csapata ellen. Az esélyekről szűkszavúan nyilatkozott.
- Paks tavaly sem volt rossz csapat. Gondolom, tovább erősödtek, de mi is jó formában vagyunk. Meglátjuk, mi lesz.

Tebeli a bajnokság előtt nem gondolta volna

Noha a szurkolók között egyértelmű az álláspont, hogy a jó rajt feljogosítja őket arra, hogy feljutásba reménykedjenek, a csapat házatáján még mindenki az első és a nyolcadik hely valamelyikének megszerzéséről beszél. Tebeli Györgynek szegeztük a kérdést, mit gondol, mikor mondja ki végre valaki, hogy cél lehet a feljutás.
- Hú! Mit mondjak erre - majd egy nagy levegővétel után folytatta: a bajnokság előtt reálisnak éreztem az eredeti célkitűzést. A tavalyi év érthetően óvatosságra intette a stábot. Ekkor olyat, hogy cél lehet feljutás, én sem mondtam volna ki. Ma ez azért egy picit változott.

Artner Tamás az Ajka elleni mérkőzés után sejtelmesen úgy nyilatkozott: biztos benne, hogy Pakson nem kapunk ki. Mintha azt vetítette volna előre, hogy ezúttal az egy ponttal is megelégszik a gárda.

- Nem hiszem, hogy erről lenne szó. Biztos, hogy taktikusan, jól kell játszanunk, és akkor nem lesz baj a Paks otthonában sem. Nagyon reménykedem és bízom benne, hogy folytatjuk a jó szereplést - fejezte be mondandóját Tebeli György.

Vizifoci, de nem a strandon
A hétfői edzés programjában játék szerepelt volna. Ami részben megvalósult, hiszen a játékosok huszonöt percig próbálkoztak a bokáig érő vízben, aztán Artner Tamás véget vetett a mókának, és hazaengedte a labdarúgókat. Reméljük, sikerül megoldani a helyzetet, hiszen azt már megszoktuk, hogy télen még egy földes pályáért is Zalaegerszegre kell utazni, ez azonban egy egészen új helyzet, hogy már az eső is beleszól a csapat felkészülésébe.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!