Kihirdette kezdőcsapatát a Bodajk-Siófok elenni holnapi esti találkozóra Artner Tamás a Szombathelyi Haladás vezetőedzője. A mester döntésének értelmében szombaton este hét órakor a Grőber(Kutasi)- Jagodits, Subicz, Balassa, Guzmics - Schimmer, Rajos vagy Borsi, Beke - Mihalecz, Andorka, Imre összetételű együttes fut ki a pályára. A két együttes őszi mérkőzését a Szombathelyi Haladás nyerte.
Artner Tamás a Szombathelyi Haladás vezetőedzője érdeklődésünkre elmondta,hogy Rajos Gábor játéka kérdéses mert a focista egész héten betegséggel küszködött és kihagyta a tréningeket, ezért csak a pénteki gyakorlás után derül ki,hogy vállalja-e a pályára lépést a Haladás csapatkapitánya.
- Ismét belázasodtam, begyulladt a mandulám. -mondta honlapunknak Rajos. Tudom,hogy kevesen vagyunk éppen ezért szeretném ha tudnék segíteni a gárdának, és legalább egy félidőt szeretnék játszani. Részt veszek a pénteki a edzésen és majd meglátjuk mennyire bírom a terhelést.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.