25 milliós szponzori szerződést kötött már a Haladás focicsapata

Elfogadták a következő szezon üzleti tervét, a klub helyzete stabil, biztos az anyagi háttér.

Szerdán elfogadta a Haladás 1919 Kft. felügyelőbizottsága a klub 2025/26 bajnoki idényre vonatkozó üzleti tervét - adta hírül dr. Czeglédy Csaba képviselő Facebook oldalán.

A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

További kiemelten jó hír, hogy Keringer Zsolt ügyvezető és pár segítője jóvoltából már most 25 millió forint összegű megkötött szponzori, támogatási szerződéssel rendelkezik a Kft.

"A helyzetünk teljesen stabil, biztos az anyagi háttér, folynak az egyeztetések a szakmai stábbal és a játékosokkal" - fogalmazott a politikus.

Ennek részleteiről majd a klub hivatalos oldalán adnak tájékoztatást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!