A Felcsút SE technikai vezetője cáfolta,hogy Tatabányán rendeznék a Haladás elleni bajnoki találkozójukat. Arra azonban felhívta a zöld-fehér szimpatizánsok figyelmét,hogy maximum százötvenen nézhetik meg az NB2 Nyugati csoportjának rangadóját. Keringer azt mondja: szerencsésebb lenne máshol játszani a találkozót.
- Sajnos ha több szurkoló érkezik, akkor őket nem tudjuk beengedni. - mondta érdeklődésünkre Diczkó Csaba. Nekünk is az lenne a célunk, hogy minél többen legyenek a találkozón, de a biztonsági szempontokat figyelembe véve ennél több embert semmiképp nem fogunk beengedni a pályára. Megerősített rendező gárdával várjuk a zöld-fehér szimpatizánsokat és nagyon reménykedünk benne,hogy nem lesz rendbontás.
- Érdekes a hír. -mondta érdeklődésünkre Keringer Zsolt a Szombathelyi Haladás szurkolói Körének elnöke. Lehet szerencsésebb lenne ha más pályán játszanák a találkozót. Rosz ez így mert nagyságrendekkel többen készülődtünk Felcsútra. Egy biztos a "százhúszas" keretet kifogjuk tölteni és így is hazai pályát biztosítunk Andorkáéknak.