Véradással segítenek a szurkolók! Példátlan összefogás!

Nem ismeretlen a Haladás szurkolók között a jótékonykodás, az önzetlen segítségadás. A Szurkolói Klub korábban a Haladás-Pápa rangadó előtt gyűjtött kupakokat, mellyel Völgyi Martinka gyógyulását segítették.

Most véradásra készülnek a szurkolók. Pár hete a www.haladasfc.hu fórumán merült fel az egyik lelkes rajongóban, hogy jó ötlet lenne vért adni, ezzel is enyhíteni az országos vérhiányt.. A felvetésre többen is pozitívan reagáltak és végül elkezdték szervezni a véradást. A Haladás szurkolói, a csapat és a Vöröskereszt természetesen örömmel fogadta a kezdeményezést, így október 29-én a Haladás-Budarörs találkozó előtt lesz véradás. Délután három és hat óra között várják a szurkolókat a Haladás munkacsarnokának kistermében. A résztvevők a hétfői mérkőzés alatt a Hali büfében 1-1 korsó sört kapnak ajándékba. Az, hogy a véradás mennyire fontos, nem kell senkinek sem magyarázni.

Aki már adott vért, tudja, az esetleges kellemetlenségek ellenére, jó érzés, hogy egészségesként ismeretleneken tudunk segíteni. Egyébként a klub megítélésnek is jót tehet az akció, melyhez remélhetőleg sokan csatlakoznak. - áll a szerkesztőségünkbe eljuttatott közleményben.

A véradás helye: Haladás Munkacsarnok kisterem

A véradás ideje :2007.10.29.1500 - 1800 (Haladás-Budaörs találkozó előtt)

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!