Mint ismert, a Szombathelyi Haladás szurkolói tevékenyen kivették részüket a stadion megszépítéséből. A klub ügyvezetői hálásak a munkáért és köszönik a segítséget.
– A legnagyobb köszönet azoknak, akik kint voltak. Tulajdonképpen én beszéltem Keringer Zsoltival, én kértem meg őket és a legmesszebbmenőkig helytálltak – mondta érdeklődésünkre Dobány Lajos ügyvezető.
Illés Béla társ-ügyvezető is csak az elégedettség hangján szólt a szimpatizánsokról.
– Óriási segítségünkre voltak a szurkolók, nagyon köszönjük nekik, hogy ilyen gyorsan sikerült felszerelni a székeket. Szerintem ilyenre még nem volt példa sehol az országban – mondta a Nyugatnak.
A klub mindenkinek, aki részt vett a munkákban, ajándékba ad egy jegyet a csütörtöki Európa Liga meccsre. A névsort Keringer Zsolt továbbítja a vezetőknek.