Kezdőcsapat a Honvéd ellen – Tóth Péter vállalja a játékot

Holnap este a Honvédot fogadja a Rohonci úton a Szombathelyi Haladás labdarúgócsapata. A zöld-fehérek edzője, Róth Antal elárulta nekünk a kezdőcsapatot. Nincs meglepetés.

A nagy kérdések eldőltek. Tóth Péter vállalja a játékot, Nagy Gábor eltiltása pedig lejárt. Róth Antal így visszatérhetett az „alapcsapathoz”.

A Honvéd ellen tehát a Rózsa – Schimmer, Guzmics, Kuttor, Tóth P. – Molnár, Rajos – Lattenstein, Oross, Nagy – Simon összeállításban kezdünk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu