Előnyben a Haladás U19

A Szombathelyi Haladás U19 1-0-ra nyert idegenben, a REAC otthonában. Máté Csaba együttese ezzel karnyújtásnyira került az elit körtől. Online közvetítésünk.

90. perc: Véget ért a mérkőzés. 1-0-ra nyert a jobban játszó Haladás. A visszavágót szombaton este hat órától a Rohonci úton rendezik.

89. perc: Horváth Detre helyén Szalai Áron.

85. perc: Megszerezte a vezetést a Hali. Egy kontra után Dancsecs adta be a labdát, amelyre Skriba érkezett, és 4 méterről a kapuba lőtt. 0-1.

80. perc: Dancsecs állt be Ugrai helyére.

74. perc: Göntér kapott sárga lapot, amiért felrúgta Nagy Bálintot.

71. perc: Újabb Hali helyzet: Horváth lőtt kapura 20 méterről, a labda elsuhant a jobb alsó sarok mellett. Igaz Szalay rajta volt, ha kapura megy, valószínűleg hárítja.

68. perc: Kalász adott be 20 méterről, Ugrai 8 méterről fejelt kapura, a labda centikkel kerülte el a felső lécet.

65. perc: Megint nagy zavar a hazaiak védelmében. Ajtó-ablak helyzetet puskázott el a Haladás. Szakály adott be balról, lendületből érkezett Ugrai, aki egyből lőtt, a labda 20 centivel kerülte el a REAC kapuját.

63. perc: Nagyot hibáztak a REAC védői, Radó fűzte be magát a tizenhatoson belülre, középen érkezett Kalász, aki nem sokkal maradt le a labdáról.

62. perc: Skriba adott középre a jobb oldalról, Ugrai éppen csak lemaradt a beadásról. Selmeczi tisztázott fejjel.

59. perc: Az első csere: Zsolnai helyén Bernáth folytatja a REAC-ban.

52. perc: Az első igazán nagy Haladás helyzet. Egy beadás után Radó lőtt kapura 5 méterről, Göntér blokkolta a lövést, ám a labda így is eljutott Szakály kapujáig, a REAC hálóőre azonban a helyén volt, és bravúrral szögletre mentett.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. A szünetben kettőt cserélt a Haladás: Tar helyett Radó, Farkas helyett pedig Jagodics a pályán.


45. perc: Vége az első félidőnek.

39. perc: Gólt szerezhetett volna a REAC. Tar fejelt ki egy labdát a gólvonalról.

34. perc: Két nagy Hali helyzet. Skriba lőtt kapura, a kipattanót pedig Tar pofozta vissza. Mindkétszer helyén volt Szalay kapus.

24. perc: Kalász szabadrúgása jelentett veszélyt. Kapusbravúr kellett a hárításához.

20. perc: Burai kapott remek passzt Kiss Dánieltől. Öt méteres lövését bravúrral védte Mursits.

18. perc: Skriba puskázott el nagy helyzetet. Egy beadás után Skriba cselezett, majd lőtt a kapu mellé. A Haladás helyzet ellenére a REAC a kezdeményezőbb.

Az első tíz percben a REAC volt veszélyesebb, két kisebb helyzete is volt hazaiknak.

Kezdőcsapatok:

REAC U19: Szalay - Kiss D., Zsolnai, Selmeczy, Burai - Göntér, Károlyi, Bacskai, Illés - Maczó S., Bánhalmi.

Haladás U19: Mursits - Szvoboda, Nagy B., Nagy Z, Farkas - Horváth D., Szakály, Kalász - Tar, Ugrai, Skriba.

17 órakor kezdődik a találkozó.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!