Jótékonykodott a Haladás

Idén Kenesei Krisztián és Sipos Norbert vett részt a McDonald’s nemzetközi jótékonysági akcióján.

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is részt vett a Szombathelyi Haladás labdarúgócsapata a McDonald’s nemzetközi jótékonysági akcióján, a McHappy Day-n, melynek célja, hogy adományokat gyűjtsenek a súlyosan beteg kisgyermekek gyógyulását elősegítő budapesti és miskolci Ronald Házak számára.

Kenesei Krisztián és Sipos Norbert a McDonald's-ban
Kenesei és Sipos a McDonald's-ban
Mészáros Zsolt

A jótékonysági hét során, november 15-21. között minden egyes eladott sült burgonya árából 40 ft a házakat üzemeltető, idén 16. éves Ronald McDonald Gyermeksegély Alapítvány számláját gyarapítja.

A zöld-fehérektől idén két játékos, Kenesei Krisztián és Sipos Norbert állt be a pult mögé, ma délelőtt a szombathelyi McDonald’s étteremben.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!