Kulcsár Kornélt akarja a Haladás

A Kaposvár elismerte, hogy ajánlatot tettünk, mi pedig úgy tudjuk, ha az abban szereplő összeget elfogadják, az "klubrekord" lehet.

A Rangadó információi szerint a Haladás Sopron Bank ajánlatot tett a Kaposvár játékosának, Kulcsár Kornélnak. Az internetes oldalnak Illés János, a somogyiak első embere megerősítette a hírt.

A Nyugat.hu információi szerint Artner Tamás egyik első számú kiszemeltje Kulcsár és leigazolását nem befolyásolja az, hogy Kovács István esetleges távozásával mennyi pénz folyik be a csapat kasszájába. Az azonban biztos, hogy ha Kulcsárt a jelenlegi ajánlat környékén veszi meg a Hali, az klubrekord lesz. Az eddigi "rekorder" Nagy I. Gábor volt.

Kulcsár Kornél a Haladás játékosa lehet - Fotó: www.sonline.hu
sonline.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!