Haladás-győzelem, él a dobogós álom

Nem sziporkáztak, de nagyot küzdöttek Halmosiék. Értékes siker a Mezőkövesd ellen.
-----

Radó András jön le, Schimmer Szabolcs megy be.

87. perc: Nagy Gábor kap egy sárgát. Ez volt a nyolcadik lap.

82. perc: Bosnjak szabálytalankodik. Sárgát kap.

79. perc: Vezetüüüünk! Fehér beadását Radó fejelte be!!!! 1-0

74. perc: Radó és Gévay is sárgát kap. Egymással kakaskodtak.

73. perc: Horváth kapus szobrot fog kapni. Előbb Nagy Gábor, majd Fehér lövését védte bravúrral.

70. perc: Guzmics második gólját fejelhette volna. Németh Márió beadását fejelte rá, Horváth újabb bravúrja ismét.

68. perc: Megint cserélnek a vendégek. Takács be, Dobos le.

67. perc: Jaaaaj! Mit hagyunk ki. Egy jobbról érkező szöglet átszáll mindenki feje fölött, Radó egyedül volt. Visszafejelte a hosszú oldalra, Horváth bravúrral védett.

63 perc: Majdnem gólt kapunk. Bognár a jobboldalról tekert középre, Harsányi érkezett a rövid oldalon, fejese nem sokkal ment mellé.

60. perc: Balajti be, George le. cseréltek tehát a vendégek.

Szombathelyi Haladás - Mezőkövesd Zsóry
Az első képek a mérkőzésről
VB

56. perc: Nagyon gyengén focizunk. Finoman fogalmazva is ritmust kéne váltan a győzelemhez.

50. perc: Harsányi iramodott meg a bal oldalon egészen a Rózsa Dánielig vezette, majd, hogy stílszerűek legyünk, elrúgta a picsába. Ezt megúsztuk.

Elkezdődött a második félidő.

Németh Márió és Gyúrján Bence biztosan beáll a Haladásba. Iszlai és Hrepka jön le.

Vége az első félidőnek.

45. perc: Velicky is sárgát kap.

44. perc: Búrány sárgát kap, mert lerántja Halmosi Pétert.

37. perc: Megint mezőkövesdi helyzet. Harsányi passzolta rövid oldalon érkező Rajczihoz, aki egy Haladás védő szorításában, kissé kisodródva mellé lőtte.

36. perc: Van már komoly helyzete a Mezőkövesdnek is. Egy jobboldalról beadott labdát George fejelte mellé.

32. perc: Nagy Haladás helyzet. Balról jön a szöglet, Guzmics fejel. Nem sokkal ment mellé.

30. perc: Nagy Gábor szögletét Radó András senkitől sem zavartatva fejelte mellé. Nagy helyzet volt ez is.

28. perc: Bognár kis híján szögletből szerzett gólt. Rózsa nagyon nagyon-nagy bravúrral védte a sarokrúgást.

25. perc: Ígéretes helyről. A kapuval szemben, 20 méterről Haladás szabadrúgás. Radó András zseniálisan csavarta el a sorfal felett, Horváth irgalmatlan nagy bravúrral védte a pipába tartó labdát.

20.perc: Nagy Gábor lép oda egy vendégjátékosnak. A mérkőzés első szombathelyi szabálytalansága sárga lapot ér.

17. perc: Szalai nem engedett elvégezni egy szabadrúgást, sárgát kapott.

14. perc: Mocorog a Mezőkövesd. Két akciót is vezettek a kapunk felé, helyzet egyikből sem lett.

10. perc: A Haladás játékosai passzolgatnak, tologatják a labdát. Na nem a saját térfelükön, hanem a mezőkövesdi kapu torkában. Nagy Gábor, és Radó is gólt szerezhetett volna, nem tették.

1. perc: Halmosi Péter bal oldalról, éles szögből leadott lövése elsuhant a kapu előtt. Radó András érkezett középen, de nem volt esélye elérni.

Elkezdődött a mérkőzés.

Kevesen vannak. Nincs még hivatalos nézőszám, de 1500-ra tippelünk.

Mezőkövesd: Horváth T. - Búrány, Szalai, Gévay, Fótyik - Dobos, Velicky, Bognár, Harsányi - Rajczi, George

Szombathelyi Haladás: Rózsa - Fehér, Guzmics, Tóth P., Bosnjak - Iszlai, Simon - Nagy G., Radó, Halmosi - Hrepka.

A találkozó 16 órakor kezdődik. Ha minket olvas, akkor a mérkőzés egyetlen momentumáról sem marad le.