Nulla foci, nulla pont

A Szombathelyi Haladás egy borzalmas meccsen elbúcsúzott a bronzéremtől. A Paks jövőre is Nb1-es lesz.
-----

Vége. Szeretjük a Haladást, úgyhogy azt írjuk: a vendégek jobban alkalmazkodtak az extrém körülményekhez.

91. perc: Németh Márió 22 méteres lövése a kapufát találja el.

88. perc: Heffler távoli lökete a bal felső mellett zúg el.

86. perc: Guzmics sárgát kap. Bartha helyére Báló jön.

83. perc: Jobban focizik, és cserél is a Paks. Simon helyett Kiss.

78. perc: Könyves sárgát kap, mert húzta a időt.

75. perc: Könyves helyett Kulcsár. Cserélt a Paks.

73. perc: Bartha a tizenhatos csücskéről leadott lövését védte Rózsa.

72. perc: A bal oldalról jött egy jó Haladás beadás, amire Gyurján robbant. Nem találta jól el. Fölé ment.

70. perc: Artner Tamás előre cserél. Medgyes jön Iszlai helyére.

67. perc: Simon Ádám csúszik rá egy paksi játékosra. Sárgát kap.

63. perc: Gyurján Bence érkezik Hrepka Ádám helyére.

61. perc: Nagy Gábor a kezdőkörben szabálytalankodik sárga lapot érően.

57. perc: Németh Márió készít le egy labdát Simon Ádámnak, aki csipőből tüzel. Fölé.

54. perc: Végre van egy helyzetünk. Tóth Péter fejel bele egy szögletbe.

Haladás - Paks
Nagy volt a víz
Vágvölgyi Bálint

47. perc: Paksi rohamokkal kezdődik a második félidő. Két veszélyes lövést is megúsztunk, a vízes talaj segítette a vendégeket.

Elkezdődött a második félidő.

A Haladás csapatába beáll Németh Márió. Schimmer Szabolcs ment le.

A játékvezetők mezt cseréltek a szünetben. A csapatok nem.

Vége az első félidőnek. Jó gyenge meccs, hátrányban is vagyunk. Igyanak egy sört.

44. perc: Hrepka Ádám sárgát kap. A Haliból van már Tóth Péternek is.

38. perc: Szabó János sárgát kap, Nagy Gábort rúgta fel.

36. perc: Szöglet után szerezhettünk volna gólt. Az elsőt egy paksi játékos rúgta saját kapuja mellé, a másodikat Radó nem tudta beadni.

29. perc: Szöglet után veszélyeztetünk. Előbb Guzmics fejeli vissza a hosszúról, majd Bosnjak szúrja fölé 20 méterről.

Kapjuk a hírt az "otthoniaktól", hogy az ismétlés alapján a paksi játékos kezezett a fault előtt.

22. perc: A Paks tizenegyest rúg. Tóth Péter szabálytalankodott. Simon Attila varrta be a büntetőt. Nagyon rajta volt Rózsa. 0-1

15. perc: A második szögletünk is megvolt. Radó szögletét a berobbanó Tóth Péter fejelte fölé. Nagy helyzet volt.

12. perc: Dicséretet érdemelnek a Haladás szurkolók.Énekelnek, drukkolnak az esőben.

22 paksi szurkoló jött el az ingyen busszal.

Azon kívül, hogy Schimmer Szabolcs kétszer is hatalmasat csúszott a vízes talajon egyelőre semmi nem történt. A 6. percben vagyunk.

Elkezdődött a mérkőzés.

Az a pletyka terjeng, hogy a Szombathelyi Haladás - Ferencváros mérkőzés nem jövő vasárnap, hanem jövő szombaton lesz, méghozzá 14 órakor. A hírt senki nem erősítette meg.

A vizet a biztonságiak hólapáttal tolják le.

Ítéletidő van, de lesz meccs.

Szombathelyi Haladás: Rózsa – Fehér, Guzmics, Tóth P., Bosnjak – Simon Á., Iszlai – Schimmer, Nagy G., Hrepka – Radó.

Paks: Molnár P. – Heffler T., Fiola, Kovács G., Szabó J. – Kecskés, Windecker – Könyves, Bori, Bartha – Simon A.