A Haladás kihagyta, a Fradi belőtte

Jól kezdték a meccset Radóék, de egy szerencsés találattal a vendégek nyertek.
-----

94. perc: Vége a mérkőzésnek, nem érdemelt győzelmet a Fradi. A végén még Bosnjakkal kakaskodott az egyik vendég játékos. Jennerék pedig rendkívül sportszerűtlen módon a B-közép felé mutogattak.

93. perc: Busai egymás után kétszer rúgta el a labdát, mindkettőért sárgát kapott, így a játékvezető kiállította!

92. perc: Diallo hergelte a közönséget, ki is mutatott, amiért sárga lapot kapott.

90. perc: 3 perc a hosszabbítás.

87. perc: Devecseri beleszállt Diallóba, ez is sárga. A Fradi gusztustalanul húzza az időt, Andó-Szabó engedi.

84. perc: Diallo lőtt az égbe. Veszélytelen.

83. perc: Simon késett egy ütemet, sárga lap! Iszlai helyén Dvorschák folytatja. Guzmics csatár lesz.

80. perc: Bosnjak is besárgult egy fault után.

80. perc: Radó jobb oldali szögletére Fehér érkezett a hosszú oldalon, fejesét a meccs embere, Dibusz fogta.

80. perc: Medgyes mesterien cselezgetett a bal oldalon, majd szinte az alapvonalról laposan Radó elé tálalt, aki átvette, visszaadta Nagynak, ő pedig 15 méterről bombázott, Dibusz óriásit védett!!

Szombathelyi Haladás – Ferencvárosi TC
Böde nagyot küzdött, ő adta a gólpasszt
VB

77. perc: Bosnjak irgalmatlanul nagy kapufát lőtt kissé balról, jó 20 méterről. Ez aztán nem Dibuszon múlt...

75. perc: Iszlai lőtt fölé 22 méterről, szemből.

75. perc: Jenner felvágta Gyurjánt, amiért sárga lapot kapott.

72. perc: Nagy Gábor bombázott balról, 18 méterről. Dibusz nagyon nagyot védett.

71. perc: Úgy tűnik, elfáradt a Hali, elfogyott a lendület. Guzmics mentett nagyot Diallo passzánál.

70. perc: 6126 a hivatalos nézőszám.

69. perc: Újabb csere: Medgyes váltja Hrepkát.

62. perc: Simon Ádám lőtt jó 20 méterről. Lecsúszott, mellé.

62. perc: Schimmer le, Gyurján be.

58. perc: Jenner cselezgetett a bal oldalon, Fehér mellett, majd lőtt, Guzmics belefejelt, így a labda irányt változtatott, Rózsa nagy bravúrral szögletre mentett.

55. perc: Egy bal oldali beadást elnézett Devecseri, a labda így Böde elé került, aki visszatette Diallónak, ő pedig kapásból kilőtte a bal alsót. 0-1

54. perc: Leonardo lőtt messziről, erőtlen, gyenge próbálkozás volt, Rózsa könnyedén fogta.

52. perc: Egy kis kakaskodás a pályán, a Fradi légiósai kértek számon valamit a játékvezetőn.

49. perc: Böde forgolódott a 16-osunk előtt, a labda Diallo elé került, aki 13 méterről lőtt, a kifutó Rózsa elképesztő bravúrral védett!

46. perc: Elkezdődött a mérkőzés. Ugrai helyett Diallo folytatja.

45. perc: A harmadik 100%-os helyzetünk. Ezúttal Iszlai, 5 méterről hagyta ki. Bosnjaktól kapta a passzt. Vége az első félidőnek.

Jól játszott az első félidőben a Hali
VB

41. perc: Mateos 20 méteres szabadrúgását védi Rózsa.

36. perc: Iszlai álompassza után Fehér hagyja ki a kihagyhatatlant. 13 méteres lövését Dibusz védte.

34. perc: Bosnjak a tizenhatos csücskéről lőtt. Dibusz félelmetesen nagy bravúrral szedte ki a sarokból.

30. perc: Csukics sárgát kap. Iszlait taglózta le a felezővonalon.

29. perc: Csukics harmincméteres, középre tartó bombáját védi Rózsa. Felébredt a Fradi.

27. perc: Rózsa Dániel irgalmatlan nagy bravúrja. Leonardo egy talpalás után indult meg, ballal a hosszú sarkot akarta kilőni. Rózsa azonban nagyot védett.

26. perc: Nagy Gábor sárga lapot kap. Sokadik apróbb faultját "jutalmazta" így a játékvezető.

18. perc: Radó pár percen belül kétszer kötötte össze a Fradi védők cipőfűzőjét a tizenhatoson belül. Az utolsó pillanatban tudtak tisztázni előle. Vezethetnénk!!

16. perc: Úgy jó a meccs, hogy nincs helyzet egyik oldalon sem. A Haladás továbbra is jól játszik.

10. perc: Nagyon sokat birtokoljuk a játékszert, nem engedjük kihozni a labdát. Helyzet nincs, de azt hiszem, megleptük a Fradit.

4. perc: Jól kezdjük a meccset. Bátran támadunk, és letámadunk.

Elkezdődött a mérkőzés.

15 perccel kezdés előtt nagyon sokan vannak. Úgy tudjuk, 4500 jegy fogyott el elővételben.

Haladás: Rózsa – Fehér, Guzmics, Devecseri, Bosnjak – Simon Á., Iszlai – Schimmer, Nagy G., Hrepka – Radó.

FTC: Dibusz – Jovanovics, Besics, Mateos, Bönig – Busai, Csukics – Jenner, Leonardo, Ugrai – Böde.