Haladás! Csak sajnos egyre lejjebb

Kilátástalan helyzet. Az MTK is simán verte Szentes Lázár csapatát.
-----

Vége a mérkőzésnek.

88. perc: Újabb szöglet. Ezúttal Bese rúg gólt. 0-3

87. perc: Rózsa irgalmatlan bravúrja miatt nincs meg a harmadik MTK gól.

85. perc: Torghelle robbant be egy szöglet után, és szerezte meg az MTK második gólját. 0-2 .

84. perc: Bese veszélyes lövését Rózsa tolta szögletre.

81. perc: Torghelle flegmáz el egy nagy helyzetet. Megpróbálta meglepni a kimozduló Rózsát és átemelni felette. Veszélytelen volt. Megköszönhetjük, hogy nem sétált be vele a gólvonalig.

78. perc: Devecseri megsérül. Zamostny jön a helyére.

76. perc: Poór Patrik sárgát kap.

A Haladás eddig nyolc szögletet rúgott (egyik sem volt veszélyes). Az MTK még nem rúgott szögletet.

71. perc: Torghelle rázta le egy pillanatra védőjét, majd lőtt tizenhétről. Mellé ment.

1300 a hivatalos nézőszám.

64. perc: Gyurján be, a sérült Halmosi le.

62. perc: MTK sárga. Vass elrúgta a labdát.

57. perc: Köszönjük Bese. Az MTK ígéretes akcióját elönzőzte a csereként beálló játékos.

52. perc: Jó kis ritmusa van a meccsnek. nagy helyzet még nem volt ebben a játékrészben.

Szombathelyi Haladás - MTK
Képek a mérkőzésről
VB

Elkezdődött a második félidő.

Az MTK cserélt. Bese be, Vass le.

Vége az első félidőnek.

43. perc: Gaál lábában is benne marad az egyenlítés. Labdát szerzett a tizenhatos vonalánál. Majd lőtt, gólba tartó volt. Hegedűs védett bravúrral.

40. perc: Gaál sárgát kap, lerántásért.

34. perc: Torghellének készítetek le lövésre egy labdát a tizenhatos vonalánál. Ő rá is lőtte, nem sokkal ment fölé.

31. perc: Fehér sárgát kap. Sípszó után takarította el Hrepkát.

29. perc: Rocchi lábában volt az egyenlítés. Közelről félfordulatból rúgta rá, Hegedűs irgalmatlan nagy bravúrral védett.

23. perc: Nyomunk. Előbb Fehér cselezte le magát az alapvonalig és a visszatett labdájába léptek bele az utolsó pillanatban, majd a berobbanó Rocchi elől rúgták ki stadionból a pettyest.

21. perc: Halmosi középre taró lövését biztosan védi az MTK kapusa. Egyenlő erők küzdelme a pályán, csak hátrányban vagyunk.

11. perc: Van már helyzetünk. Kopunek ívelte be a labdát a berobbanó Rocchinak, aki öt méterre a kaputól nem találta jól el.

8. perc: Majdnem kettő oda. Kanta vette el a labdát az utolsó emberünktől Dvorscháktól, kapunkig rohant vele, majd a tizenhatoson belül elcselezte magát a visszazáró védők "szorításában".

4. perc: Kabaréba illő gólt kapunk. Pölöskey lőtte rá harmincról, a felső kapufáról kipattanó labdát Hrepka, senkitől sem zavartatva fejelte a kapunkba. 0-1

3. perc: Veszélyes helyről, a tizenhatos csücskéről lőttünk szabadrúgást. Halmosi a sorfalba vágta.

Elkezdődött a mérkőzés.

Jelenleg 500 néző van a stadionban. No comment...

A mieink, vagyis a gólszerzésre és győzelemre készülő vasiak a következő csapattal állnak ki: Rózsa - Schimmer, Fehér, Dvorschák, Devecseri - Kopúnek, Iszlai - Gaál, Radó, Halmosi - Rocchi.

Megvannak a kezdőcsapatok. A vendégek Hegedűs - Poór, Kálnoki Kis, Kelemen, Hídvégi - Pölöskei, Vass Á. - Vass P., Kanta, Hrepka - Torghelle tizeneggyel kezdenek.