Folytatódik a Haladás bérletakció!

Mindent, amit tudni kell a szurkolói kártyáról, bérletekről, jegyekről…

Illés Zoltánt, a Lombard FC Haladás klubigazgatóját a bérletekről, jegyekről, és szurkolói kártyákról kérdeztük.

– Változnak a tavaszi szezonban a jegyárak, igaz, aki bérletet vált a meccsekre, olcsóbban juthat be a találkozókra. Az álló jegyekért 1000, az ülőkért 1500 forintot kell fizetni, a nyugdíjasok és a diákok pedig 600 forintért tekinthetik meg a Lombard FC Haladás hazai mérkőzéseit.

Ami talán a legfontosabb, hogy ígéretünkhöz híven folytatódik a „Szurkolj ezerrel!” elnevezésű akciónk: aki leadja az őszi szezonra váltott bérletét, ezer forintért veheti meg a tavaszit. Ezen kívül is lesznek akcióink. Így például az alapszakasz három meccsére is lehet bérletet vásárolni: a három találkozóra érvényes álló belépőért 2400, az ülőért 3600, a nyugdíjas-diák bérletért pedig 1400 forintot kell fizetni.

Lehet majd a teljes tavaszi szezonra, azaz nyolc meccsre is bérletet venni. Ezek árai a következők: az álló 5000, az ülő 8000, a nyugdíjas-diák pedig 3500 forint.

Amint látni lehet, a bérletek igencsak nagy kedvezményt jelentenek szurkolóinknak. A bérletek már nyomdában vannak, két hét múlva kezdjük el az árusításukat a klubházban. A bérlettel rendelkező szurkolók a meccsek előtt gyorsabban bejutnak majd a stadionba, ugyanis két-három kapu csak az ő részükre lesz nyitva tartva.

Ami a szurkolói kártyákat illeti: az úgynevezett ultraszektorokba az idegenbeli mérkőzéseken csak szurkolói kártyával lehet majd bejutni. A kártyához szükséges nyomtatványokat a klubház titkárságán, munkaidőben lehet felvenni.
További felvilágosítást is itt kaphatnak a szurkolók – zárta szavait Illés Zoltán.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu