Király Gábor kipiheni a sérülését

Nem kapkodja el a visszatérést a Haladás kapusa.

Búcsúmeccse még lesz, de a válogatottságot az Európa-bajnokság után lemondta a 107-szeres rekorder szombathelyi futballkapus, az Eb-k mindenkori legidősebb résztvevője, aki továbbra is ott áll szeretett Haladása hálója előtt, habár a Videoton ellen megsérült a hétvégén – Király Gábort kérdezték a DigiSport Reggeli Start című műsorában.

– Nem fogom elkapkodni, biztos vagyok benne, hogy rendesen ki fogom pihenni. A sérülés rendje, hogy pihenni kell, de ha pihenek, akkor kicsit fáj, ha mozgok, akkor sokkal jobb, de ugye nem százszázalékos a lábam. Naponta egy-két kezelésem van, a gyógyulás fázisában vagyok – mesélte Király Gábor. – Mondtam már korábban is, hogy a szervezet majd jelezni fog. Amikor hazajöttem Szombathelyre, a vezetők előnyös helyzetben részesítettek, hiszen akár szezon közben is mondhatom, hogy ennyi volt. Nagyon fontos az hogy kik a társaim: Rózsa Dani, Gyurján Marci és Szarka Zoli bácsi unokája, Lévay Gergő is a kapusteam tagja. Szenzációs négyest alkotunk Jakab Csaba kapusedző vezetésével, mindenkire lehet számítani. Ez a legfontosabb a Haladásnak, hogy ott hátul stabilitást adjunk. Én gyűröm tovább, a sérüléseket néha el kell viselni, ki kell pihenni, de utána újult erővel kell beledobni magunkat a munkába.

A teljes interjú

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!