A Rangadó.hu értesülései szerint a Haladás megegyezett az élvonaltól az idény végén búcsúzó Gyirmót két futballistájával. A kiszemelt a középpályásként bevethető, 24 esztendős Vass Patrik és a két évvel fiatalabb csatár, Novák Csanád.
Vass több idényt lehúzott az MTK-ban és a Vasasban, 2015-ben került Gyirmótra, ahol ebben az évadban 18 mérkőzésen lépett pályára, egy gólt szerzett. A hatalmas termetű Novák is megfordult Angyalföldön, korábban pedig Győrben és Kecskeméten szerepelt, és 2014 nyarán egyébként már volt próbajátékon a Haladás csapatánál. A Gyirmót színeiben 16 élvonalbeli meccse és három gólja van.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!