A megbeszélésen Mihalecz István edző elköszönt a labdarúgóktól.
Utódjáról később döntenek a vezetők. (Mint ismeretes, Dobány Lajos ügyvezető
igazgató mandátumát pont tegnap hosszabbította meg újabb két évre a szombathelyi
közgyűlés.) A játékosok most nyári pihenőre mennek. Mint mondták, a vezetőségnek
feltett szándéka a keret frissítése.
Sokan találgatták, az osztályozón elszenvedett vereség ellenére vajon van-e esélye
a másodosztályban maradni a csapatnak? Miután az NB II-re valamennyi indulásra
jogosult csapat nevezett, a Szombathelyi Haladásnak csak akkor lenne erre esélye, ha
valakinek a nevezését nem tartja megfelelőnek a Magyar Labdarúgó Liga.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!