Rajos még mindig pihen

Gyógyulgatnak a Szombathelyi Haladás sérültjei. Többen közülük már ma pályára lépnek.

Jagodits Gyula és Fábián teljesen meggyógyult, így ők már a mai ZTE elleni edzőmérkőzésen pályára lépnek. Rajos Gábor viszont továbbra is betegséggel bajlódik, ő a biztos gyógyulás reményében kihagyja a mai összecsapást. Guzmics és Borsi még ma is a válogatottal készül, így ők sem játszhatnak a Zalaegerszeg ellen. Utóbbi húzódása továbbra sem javult, így Ő jobb híján kocog a nemzeti csapat gyakorlásain.

- Hétvégén nem játszunk bajnoki találkozót, így jól jön ez a mérkőzés. Vallom, hogy az erős csapatok ellen lehet igazán gyakorolni, ezért nagyon fontosnak tartom a mai ZTE elleni gyakorló mérkőzést. - mondta honlapunknak Artner tamás vezetőedző.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu