Ha veszélyben a feljutás, a szakmai stábnak mennie kell?
Örömmel veszem a tulajdonrész vásárlását tervező Séllei Árpád munkáját, sokat segít ő nekünk. Újabb egy évre szerződést kötöttünk az Artner Tamás - Vörös Csaba párossal. Az új felállásban nagyobb szerep jut a szakmai igazgatónak. Vörös Csaba mostantól a klasszikus szakmai igazgatói feladatokat látja el, jóval nagyobb jogkörrel.
Ami ennél is fontosabb: a két szakember tudomásul vette a szerződésben rögzítetteket: csak a feljutást tartjuk elfogadható eredménynek.
Azt is megtudtuk még tőle, úgy véli, hétfőtől felgyorsulnak az események, a lejárt szerződésű labdarúgók megvárják eddigi klubjaik ajánlatát, majd leülnek tárgyalni a kérőkkel.
Őszintén megmondom, egy-két igénytől égnek állt a hajam jegyezte meg az ügyvezető igazgató.
Minőségi játékosokat szeretnénk és fogunk is igazolni, de a Haladás még nem tart ott, hogy irreális igényeknek feleljen meg mondta.
Tudomásul vettük a feltételeket
Most talán sikerül négy-öt minőségi focistát Szombathelyre csábítani, így valóban reális esély nyílik a feljutásra. Tudomásul kell venni, a magyarázkodás ideje lejárt. Szombathely NB I-es csapatot akar, nekünk pedig Tamással kutya kötelességünk tudásunk legjavát adni, hogy segítsük a cél elérését!
Hegyi jött, Babati, Tarczy, Tebeli ment
Kaj visszatérhet
A tárgyalások befejeztével leadjuk azt a listát, melyen rajta lesz azoknak a neve, akikkel tárgyaltunk. Rengeteg focistát kerestünk meg mondta honlapunknak Vörös Csaba.
A www.haladasfc.hu úgy tudja, a Kaposvárra szerződő Milinte volt az első kiszemelt a kapus posztra. A vezetőség jelenleg Németh Gábor helyzetének tisztázására és szándékának megismerésére vár, de szóba került a Sopron harmadik számú kapusának neve is.
A Haladás játékosa lehet az egykori kedvenc, Kaj András is. A játékossal a klub felvette a kapcsolatot. A középpályás jelenleg a Zalaegerszeg ajánlatára vár.
A szóba jöhető játékosok között szerepel Sípos Norbert neve is. A baloldali középpályást a Pécs kölcsönadná, a piros-feketék azonban pénzt szeretnének kérni a focistáért.
Egyeztető tárgyalásokat kezdett a vezetőség a soproni Lászlóval, de úgy tudjuk, Kispestről is érkezhet focista a Rohonci útra.
A csapat keretében jelenleg hét 21 éven aluli játékos található. A szabályok értelmében kettőnek a kilencven perc során végig a pályán kell lennie. A profi szerződésű labdarúgók közül Borsi, Guzmics és Nagy Gábor felel meg a kívánalmaknak. A vezetőség még egy jó képességű fiatal leigazolását tervezi.