Da Silva és Udvari érkezhet még a Halihoz

A Szombathelyi Haladás keretéhez eddig hat labdarúgó csatlakozott. Sipos Gábor, Hegyi László, Kaj András és Sipos...

A Szombathelyi Haladás labdarúgócsapatának szakmai irányítása azt szeretné, hogy az együttes még két labdarúgót igazoljon - hangzott el a Szombathelyi Televízió Térfélidő című műsorában. Vörös Csaba a sajtó rendelkezésére bocsátotta azt a névsort is, amely tartalmazza a nyári átigazolási szezon során a zöld-fehérekkel kapcsolatba került focisták listáját.

A Szombathelyi Haladástól nyáron távozott Babati Ferenc és Tebeli György, akik Ausztriában folytatják pályafutásukat, Sallér Márk a megyei rivális Celldömölkhöz igazolt, Jagodits és Kutasi Kaposvölgyén próbálkozik, Beke Gábor Sárvárra került kölcsönbe.

Két labdarúgó érkezése várható még

A Szombathelyi Haladás keretéhez eddig hat labdarúgó csatlakozott. Sipos Gábor, Hegyi László, Kaj András és Sipos Norbert egyaránt egy plusz egy évre kötelezte el magát. Kovács Zsoltot és Dallos Gábort egyelőre amatőr szerződés köti a zöld-fehérekhez.

- Két labdarúgó érkezése várható még - mondta Vörös Csaba. - Az NB I-es rutinnal rendelkező Udvarit nagyon szeretnénk sorainkban tudni, Da Silva pedig legutóbb Tatabányán futballozott. A brazil fiút többször láttam játszani, nagyon jó benyomást tett rám. Sokat segíthetne nekünk. Gondot az jelenthet, hogy lejártak a magyarországi tartózkodásához szükséges papírok. Ennek ellenére kapcsolatban vagyunk vele, és nagyon szeretnénk, ha ő is csatlakozna hozzánk, vele azonnal megoldódna a csatárkérdés.

Vörös Csaba honlapunk rendelkezésére bocsátotta azt a listát, mely azon játékosok nevét tartalmazza, akik nyáron kapcsolatba kerültek a zöld-fehérekkel.

Ebből kiderül, hogy a Haladás kapcsolatban állt és tárgyalásokat folytatott három kapussal: Nagy Gyulával, Tóth Zoltánnal és Németh Gáborral. A mezőnyjátékosok közül próbajátékon vett részt, vagy tárgyalóasztalhoz ült: Budai Lajos, Binan Valér, Kalina Tibor, Gunther Zsolt, László András, Csurka Zoltán, Jámbor, Palásthy Norbert, Zoicas Lucias, Farkas János, Hevesi-Tóth, Fűzi Krisztián, Tamási Gábor, Ferkó Csaba, Tarcsa Bence, Fehér Zoltán, Pintér Zoltán, Szálkai Balázs és természetesen az a hat labdarúgó, akiket végül leigazolt a vezetőség.

És akik elzárkóztak attól, hogy Szombathelyre igazoljanak

A listán külön rovatban szerepel azoknak a focistáknak a neve, akik ilyen vagy olyan okokból a megkeresés első pillanatában elzárkóztak attól, hogy Szombathelyre igazoljanak. Legtöbbször az NB I, a fővárostól való távolság szerepelt az elutasítás hátterében.

Balogh Csaba, Dancs Roland, Tóth Péter, Pusztai Olivér, Nagy Gábor, Szalai Tamás, Szilágyi László, Teresánszky -Tóth Péter, Károlyi Szabolcs, Bozori Balázs és a Károlyi testvérek neve egyaránt szerepelt ebben a rovatban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu