Sorsunk az MLSZ és a Pápa vezetőinek kezében van

Mivel a versenybizottság nem hagyta jóvá a pályaválasztói jog felcseréléséről szóló kérést, a Pápa - Haladás csúcsrangadót a nézők kizárásával rendezik. Artner Tamás szerint a csapatot nem viseli meg a hercehurca.

- Remélem nincs még vége ennek a történetnek. - mondta érdeklődésünkre Dobány Lajos, a Szombathelyi Haladás ügyvezető igazgatója. A Lombard Pápa Fc-nek lehetősége van fellebbezni, és én a leghatározottabban arra kértem Őket,hogy tegyék meg ezt. Tudom, hogy elvileg a héten már nem ül össze a versenybizottság, az MLSZ elnöke azonban – az ügy fontosságára való tekintettel – rendkívüli ülést is összehívhat, és saját hatáskörében is hozhat más döntést. Remélem a pápai klub benyújtja a kérelmet, és kedvező döntés születik. Amíg van remény én nem adom fel, és minden elkövetek, hogy szurkolóink megnézhessék a találkozót. Ugyanakkor azt is tudnia kell mindenkinek,hogy mi ebben az ügyben csak harmadik számú részvevők vagyunk. Sorsunk az MLSZ és a Pápa vezetőinek kezében van.

Természetesen megkerestük Árki Gábort is, a Lombard klub managere érdeklődésünkre azt mondta: valóban megpróbálják elérni, hogy az MLSZ elnöke méltányossági alapon helyezze hatályon kívül a versenybizottság döntését.

- Tudnia kell mindenkinek,hogy a fellebbezés nem halasztó hatályú. - mondta érdeklődésünkre Árki Gábor. Ha mi most fellebbezünk, akkor jövő héten ül össze a versenybizottság, annak meg semmi értelme nincs. Az viszont igaz,hogy Kisteleki István, vagy a szövetség főtitkára egy személyben hatályon kívül helyezheti a határozatot. Órák óta próbáljuk elérni Kisteleki Istvánt. Hiába. Írunk neki egy levelet, amit a Haladás vezetői is aláírnak, és reménykedünk,hogy mégis szurkolók előtt lesz a találkozó. Tényleg mindent elkövetünk,hogy nézők előtt rendezhessük a találkozót.

Artner Tamás szerint a csapatot nem viseli meg a hercehurca
Az utóbbi időben kevés szó eset a játékosokról, és a szakmai stábról, annak ellenére,hogy a csatát nekik kell megnyerni, a lelátón akár lesznek nézők akár nem.

- Nem hiszem,hogy ez a huzavona megviselné a srácokat. Egyszerűen nem foglalkozunk vele. - mondta érdeklődésünkre Artner Tamás, a csapat vezetőedzője. A problémát az jelentheti,hogy egy nézők nélküli hangulattalan összecsapáson nagyon nehezen tudja felpörgetni magát bárki is. Ha Hegyi Laci felépül, akkor nem változtatok a megszokott kezdőcsapaton, ha nem tudja vállalni, akkor Schimmer kerül be az együttesbe. Jó hír,hogy Udvari és Mihalecz is bevetésre készen ül majd a kispadunkon.

Lombard Pápa FC – Szombathelyi Haladás mérkőzést a Nyugat Rádió élő egyenes adásban, a Szombathelyi Televízió pedig felvételről közvetíti.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu