Vasárnap 17.30-tól a Szombathelyi Haladás NB III-as labdarúgócsapata az olasz élvonalban szereplő Leccét fogadja felkészülési mérkőzésen a Rohonci úti stadionban.
A találkozó kapcsán Czeglédy Csaba önkormányzati képviselő Facebook-oldalán jelentette be, hogy három „ős Hali-szurkoló” barátjával közösen összesen 27 belépőjegyet ajánlanak fel elsősorban nagycsaládosoknak, egyedülálló nyugdíjasoknak és szociálisan rászorulóknak.
A bejegyzés szerint a kezdeményezés célja, hogy azok is kilátogathassanak a mérkőzésre, akiknek ezt a családi költségvetés egyébként nem tenné lehetővé. Az érdeklődők Messenger-üzenetben vagy e-mailben jelentkezhetnek, a megvásárolt elektronikus jegyeket ugyanilyen módon juttatják el hozzájuk.
A politikus eredetileg 20 felajánlott jegyről számolt be, később azonban frissítette bejegyzését: három Hali-szurkoló barátjával együtt végül 27 belépőt ajánlanak fel a rászorulóknak.