A mérkőzés előtt jó a hangulat a játékosok körében. A focisták azon viccelődtek, hogy túl kicsi az öltöző, ezért várakoznak inkább a lelátón. Reméljük, hogy a jó kedv kitart az összecsapás végéig, hiszen az azt jelenti, hogy a Haladás már ma megszerzi a hőn áhított bronzérmet.
Keneseiék túl vannak a csendes pihenőn és húsz perccel ezelőtt megérkeztek a mai fontos találkozó helyszínére. Nézegessen fotókat, hogy hogyan várakoztak a találkozóra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!