Kedvezőbb feltételekkel Kazahsztánba

Ha 100 szurkoló jelentkezik, a korábbi ár feléért is eljuthat a Haladás Európa Liga mérkőzésére.

Korábban már beszámoltunk arról, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint a Szombathelyi Haladás különgéppel utazik az Európa Liga első körének visszavágójára.

A klub vezetői mindent elkövetnek, hogy a borsos árak ellenére a szimpatizánsok ott lehessenek a meccsen. Azt már megírtuk, hogy ha ötvenfős gépet bérel a csapat, akkor öt-hatszázezer forint lenne a három napos út ára.

Az egyesület kért árajánlatot egy 130-as gépre is. Száz szurkoló jelentkezése esetén az út ára szállással, kétszáz-kétszázötvenezer forint lenne.

Érdeklődni és jelentkezni Pál T. Gábornál lehet, a 06 30/559-5962-es telefonszámon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!