A Szombathelyi Haladás NBI-es labdarúgó csapata másfél éves szerződést írt alá az LV International Kft-vel, a Select labdák és kapus kesztyűk forgalmazójával.
- Az Illés Akadémián már közel két éve használjuk a Select labdákat és kapus kesztyűket a játékosaink megelégedésére. Reméljük az első csapatunk is eredményes lesz a Select Brilliant Super labdákkal. - mondta Illés Béla.
A Kft. értékesítési vezetője is bízik a sikerben.
- Bízunk abban, hogy a Haladás tavasszal elindul a tabellán fölfelé és az elmúlt két évhez hasonló eredményességet produkál a labdáink segítségével. - mondta Pafféri András értékesítési vezető.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!