Kettős rangadó a stadionban
A Rohonci út ad otthont az NB III-as találkozónak, ami vasárnap 17:30 órakor kezdődik. A Haladás II. ellenfele az utolsó hat meccsén pontot és gólt sem szerző (0–25-ös gólarány) Morello.hu Várpalotai BSK együttese lesz. A Veszprém megyeiek az utolsó helyen állnak a táblázaton.
Harc a feljutásért
A Csákvár vezeti a tabellát: egy meccsel többet játszott, mint a Haladás II. és három ponttal többet gyűjtött. A gólarányuk 69–16, míg Tóth László együtteséé 61–11. A mostani a 26. forduló, amiben a Csákvár Mórra látogat - remélhetőleg az Ezerjó gazdái komolyan veszik a szomszédvári csatát. Amennyiben a Haladás II. nem csak győz, hanem jól meg is tudja szórni a várpalotaiakat, akkor vesztett pontokat tekintve egyenlően áll majd a Csákvárral - igaz, utóbbiak is játszanak még a Várpalotával.
Felkészülés a jövő hétre
Május 26-án Csákvárra látogat majd a Haladás II. (és a Hali-tábor), előtte azonban itt van a holnapi feladat. Tóth Péter az NB I-ben nem szerepelhet, ám az NB III-ban ott lesz, és ő irányítja középről a védelmet. Balogh Gyula tájékoztatása alapján Tóth László csapata a Gőcze – Horváth D., Tóth P., Devecsery, Farkas – Tóth L., Nagy B., Hanzl, Kalász – Czafit, Skriba összetételben lép pályára. Sipos sérült, Gyurján eltiltott, de Horváth Detre a sérülését követően ismét ott lesz az együttesben. A cserepadon Dombó – Angyal, Szeles, Tóth D. és Nyírő várnak bevetésre.