Igyekeznie kell annak, aki jegyet akar venni az Arsenal meccsre. Az első nap mérlege

Az oldalvonal mellé szóló 5 000 forintos jegyekből már csak 500 darab maradt, de jól fogynak a drágább, 12 000 forintos belépők is. Az első olyan nap mérlege, amikor már minden szombathelyi vehetett jegyet a Szombathelyi Haladás – Arsenal mérkőzésre. Frissítve.

Késő délutánra ugyan csökkent a vásárlási kedv, de így is rengetegen vásároltak jegyet. Csupán a 25 000 forintos VIP jegyekre lehet azt mondani, hogy van belőle bőven és nagy valószínűséggel az sem marad jegy nélkül, aki a kapuk mögé szóló legolcsóbb jegyre pályázik. Nem lehet ilyen biztos a dolgában, aki az oldalvonal mellé szóló álló jegyre feni a fogát, a holnapi pénztárnyitáskor ebből már csak valamivel több, mint ötszáz lesz a Rohonci úton. Igyekeznie kell annak is, aki 12 000 forintért szeretne ülőjegyet venni, hiszen ebből is kevesebb van, mint ezer darab. A pénztárak holnap kilenckor nyitnak és este hatig várják a szurkolókat.


A kezdeti rohamok után sem csitult a vásárlási kedv. Folyamatosan érkeznek a szurkolók a Rohonci útra. Elsősorban továbbra is az ötezer forintos belépőket keresik, a Haladástól kapott információink szerint erre a szektorra lassan kitehetik a megtelt táblát.

A délután két óráig megvásárolt és a szurkolói csoportok által előjegyzett belépők száma már eléri a kilencezret, így ma, holnap és szombaton mindössze háromezer jegy vár gazdára.


Az első órában leginkább az álló jegyeket keresték, körülbelül ötszázat meg is vettek belőle. A tíz órás állapotok szerint egyébként a 12 500 jegyből 4301 fogyott el. Ezeket a belépőket a korán érkezők, a bérletesek és a Haladás különböző szurkolói csoportjai vásárolták meg.

Nyugdíjas szurkolók - még nem láttak ilyen volumenű csapatot a Rohonci úton
Még ők sem láttak ekkora sztárcsapatot Szombathelyen
Tánczos Mihály

Föblein Simon Szekszárdról jött Szombathelyre, hogy a lehető leghamarabb megvegye a kincset érő belépőt. Simon nagy Arsenal szurkoló és azt mondta, nem merte megkockáztatni, hogy hétfőn a Ticket Express irodáiba Szekszárdon vegyen, mert attól félt, hogy lemarad Fabregasék vendégszerepléséről. Simon egyébként nagypapájával lesz kint a mérkőzésen.

Föblein Simon Szekszárdról nagy szurkoló, nagypapájával izgulnak majd a meccsen
Simon Szekszárdról jött
Tánczos Mihály

Azonban nem Föblein Simon volt az egyetlen, aki nem a városban lakik és már kora reggel ott toporgott a Rohonci úton. Kovács Marcell Nagykanizsáról jött nagypapájával, hogy megvegye a kincset érő belépőt. Igaz, a meccsre már népesebb családja is eljön, hiszen összesen nyolc belépőt vettek.

Kovács Marcell Nagykanizsáról érkezett, nagypapájával nézi meg a meccset
Marcell nyolc évesen, nyolc jeggyel és a nagypapával
Tánczos Mihály

A reggeli órákban egyébként az volta jellemző, hogy egy ember több jegyet vett, amin aztán barátaival, családtagjaival osztozik.

A Rohonci úton kígyózott a sor
Kígyózó sorok a Rohonci úton
Tánczos Mihály

A Rohonci úti stadion jegypénztárai csütörtökön és pénteken reggel kilenctől este hatig lesznek nyitva, de kinyitnak szombaton is kilenckor és egészen addig lesznek nyitva, amíg van érdeklődés. Jövő hét hétfőtől a Ticket Express a maradék jegyeket országos szinten értékesíti.

A Rohonci úti stadionban egyébként javában folynak a munkálatok, hiszen mindennek kifogástalannak kell lenni az Arsenal fellépésére és a bajnoki rajtra. Felszerelik a műanyag székeket, betonozzák a lelátót, felújítják az öltözőket.
Tömést kap az idő vasfoga
8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás
Tánczos Mihály
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!