Öt hiányzó volt az első edzésen

Megkezdte a felkészülést a Haladás. Az Ajkával játsszuk az első edzőmeccset.

Szerda délelőtt az Illés Béla Football Akadémia műfüves pályáján megkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra a Szombathelyi Haladás élvonalbeli labdarúgócsapata. Az első gyakorláson Tóth Péter betegség miatt nem vett részt – a csapatkapitány hétfőn csatlakozik a többiekhez –, Andorka Péternek vérömleny keletkezett a talpában, Ugrai Roland térdműtétje után lábadozik, Kulcsár Kornél Belgiumban szerepel próbajátékon, Rózsa Dániel pedig hátsérülés miatt hiányzott.

Próbajátékos nem érkezett a zöld-fehérekhez, akik első edzőmeccsüket január 23-án az Ajka ellen, hazai pályán játsszák.

– A srácok jó állapotban érkeztek vissza a téli pihenőről. Senkin nem volt súlyfelesleg, mindenki elvégezte a szünetre előírt futómunkát. Az első héten még rávezető edzéseket tartunk a játékosoknak, a komoly munka jövő héten kezdődik – mondta érdeklődésünkre Artner Tamás edző.

Elkezdte a téli felkészülést a Szombathelyi Haladás
Guzmics jó kedvűen állt munkába
Vágvölgyi Bálint

A zöld-fehérek válogatott játékosától, Guzmics Richárdtól megtudtuk, a szakmai stábnak hasonló elvárásai vannak, mint 2012-ben.

– Először a stadion öltözőjében találkoztunk, ahol a vezetők elmondták, hogy szeretnék, ha idén is hasonlóan jó teljesítménnyel rukkolnánk elő, mint 2012-ben, amikor is összesítésben a hatodik helyen zártuk az évet. Aztán a műfüves pályán egy húsz perc – fél órás bemelegítés után láttunk neki a munkának. Futás, gimnasztika és labdás gyakorlatok szerepeltek a programban. Holnap kettőt, pénteken és szombaton egyet edzünk, jövő héttől azonban már napi két tréning vár ránk. Leszünk majd teremben is, futunk a Csónakázó tó körül, és a műfüves pálya mellett a Kondics utcában is fogunk edzeni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Kapcsolódó cikkeink

Már bizsereg a lába

Rajos Gábornak már hiányzik a labda, várja a Haladás szerdai első edzését.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!