Megint nyert a Haladás: négyet rúgtak Felcsúton, és tovább robognak tavasszal

A szombathelyi csapat 4–2-re győzött a Puskás Akadémia II. vendégeként az NB III-ban. A vasi csapat tavasszal még veretlen, és már hét győzelemnél jár.

Nem lassít a Haladás: ezúttal Felcsúton nyertek 4–2-re a Puskás Akadémia II. ellen, egy kifejezetten pörgős, helyzetekben gazdag meccsen.

A szombathelyiek már az elején jelezték, hogy nem kirándulni jöttek. Az első negyedóra végén Moharos talált be, miután egy gyors támadás végén higgadtan lőtt a hosszú sarokba. A Haladás ekkor jobban állt, mint a hazaiak, de a Puskás Akadémia II. pár perc alatt fordított: előbb egy fejesből egyenlítettek, majd egy lapos lövéssel már náluk volt az előny.

Felcsúton is a Haladás örülhetett
Szombathelyi Haladás via Facebook.com

Sokáig viszont nem örülhettek. Orbán még a szünet előtt visszahozta a meccset, így 2–2-vel mentek pihenni a csapatok.

A második félidő elején megint a Haladás jött ki jobban az öltözőből: egy lövés után a labda egy hazai védőről felpattant, majd Lakatos fejéről a saját kapuba hullott – klasszikus öngól, újra vezetett a Haladás.

A hajrában aztán le is zárták a meccset: a hosszabbításban Gajdos vetődve lőtt a kapuba egy beadás után, ezzel beállítva a 4–2-es végeredményt.

A meccs végén nem csak a játékosok örülhettek: a Haladást ezúttal is elkísérő szurkolók együtt ünnepeltek a csapattal.

És van mit: a szombathelyiek tavasszal nyolc meccsből hetet megnyertek, egyszer döntetlent játszottak. A Haladás jelenleg tényleg úgy néz ki, mint egy csapat, amely nem nagyon akar megállni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!