A felnőtteknél is bizonyítana

Remek szezont tudhat maga mögött a Haladás támadója, Skriba Máté.

Skriba Máté egyike volt a Haladás II. vezéregyéniségeinek ebben az évadban. A támadó gólokkal, gólpasszokkal segítette a csapatot, azonban az elvesztett bajnoki cím miatt egyértelműen hiányérzete van a fiatal labdarúgónak.

- Jó évet zártunk, összességében mégis lehet hiányérzetünk a helyezésünkkel kapcsolatban – kezdte a támadó. – A legfontosabb meccset elvesztettük, ezzel elúszott a bajnoki címünk. Emiatt nem lehetünk teljesen elégedettek a bajnokságban nyújtott teljesítményünkkel. A végét elszúrtuk.

Jövőre már a felnőtteknél készülne a fiatal támadó
Bonyhádi Zoltán

Skriba egyelőre még nem tudja, hogy a felnőtteknél vagy a tartalékoknál kezdi meg a felkészülést.

- Még nem dőlt el, hogy melyik keretnél állok munkába. Reménykedem benne, hogy sikerül bejátszanom magam a felnőttek közé. Harmadik szezonja focizok az NB3-ban, most már magasabb szinten is stabil teljesítménnyel szeretném bizonyítani, hogy helyem van a felnőtt keretben – zárta szavait Skriba Máté.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!