Ugrai Rolandnak – ha követni szeretni a sormintát - négy gólt "kell" rúgnia a következő, Hévíz elleni bajnokin. Miért is? Három hete egyet rúgott, két hete kettőt, a legutóbbi fordulóban pedig hármat. Remek formában van.
- Látunk az NB III-as csapatban játszani - kirobbanó formában vagy.
- Köszönöm, igyekszem. Tényleg jól sikerültek az elmúlt fordulók, bízom abban, hogy továbbra is ennyire gólérzékeny tudok maradni. Sokat segít, hogy a felnőttekkel edzem rendszeresen, akárcsak a többi fiatal játékos. Azonban, akik nem lesznek keretben az NB I-ben, azok a meccs előtti utolsó edzést már Tóth Lászlónál töltik, majd az NB III-ban lépnek pályára.
- 11 harmadosztályú meccsen 11 gólt rúgtál.
- Nem csak én vagyok jó formában, hanem a csapat is. Másfél hete legyőztük azt a Csákvárt, akik az elmúlt bajnokságot 100%-osan fejezték be, most pedig 11 meccs után 10 győzelemmel és egy iksszel álltak. Szeretnénk feljutni az NB II-be! Nagyon jó edzőkkel dolgozhatok most is együtt: Aczél Zoltán és Tóth László habitusa is hasonló, ráadásul remekül motiválnak bennünket.
Ugrai egy csatártól szokatlan módon 3-as mezben játszik a nagycsapatban.- Az első csapatban is kapsz lehetőséget, egyelőre ott még nincsen gólod idén.
- Ennek ellenére nagyon igyekszem. Óriási bennem a bizonyítási vágy, talán ezért is vagyok még feszült az NB I-es meccseken. Ezt kell lebirkóznom.
- Mi az, amit erényednek tartasz és miben kellene fejlődnöd?
- Technikásnak mondanak, és talán gólerős is vagyok. A szabadrúgások mögé is szívesen odaállok - az NB III-ban hárman: Kalász Milán, Farkas Márk és én vagyunk kijelölve, de tudom, hogy taktikailag még van bőven fejlődni valóm.