Közeleg a rangadó. Fontos információk a Zalaegerszeg elleni mérkőzésről

Néhány fontos információ a november 15-ei, Zalaegerszeg – Szombathelyi Haladás találkozóról.

Akinek még nincsen jegye az örökrangadóra, pénteken a Rohonci úti klubirodában 9 és 13 óra között még vehet belépőt, de hozzájuthat a jegyekhez a szombati, Haladás - Paks bajnoki előtt is az ereklyeárusító bódénál.
A helyszínen – máshonnan érkező vendég szurkolók részére - maximum 200 db belépőjegy megvásárlására lesz lehetőség.

A rendőrség még Zalaegerszegen kívül bevárja a Szombathelyről érkező szurkolókat és konvojokban kíséri be őket a zárt parkolóba.
A beléptetésnél motozás lesz és minden a közbiztonságot veszélyeztető eszköz, valamint palackos és üveges italt elvesznek a rendezők.

A pirotechnikai eszközök használata minden mérkőzésen tilos, de megfelelő előzetes látványterv alapján és az eszközöket használó személyek írásbeli felelősségvállalása mellett nem fogják azokat elkobozni. Az Arénában kamerarendszer üzemel, így azokkal a szurkolókkal szemben, akik viselkedésükkel, esetleges rasszista megnyilvánulásukkal veszélyeztetik a találkozó lebonyolítását, a jogszabályok adta lehetőségek szerint fognak eljárni.

A zalai rendezők a Hali szurkolók kulturált kiszolgálására büfét, illetve megfelelő létszámú toalettet biztosítanak. A stadionon belül megfelelő létszámú rendőri biztosítás lesz.

A ZTE Aréna Északi (állóhelyi) tribünje érvényes statikai engedély hiányában augusztustól le van zárva. Ez azonban nem érinti a vendégszektort, amelynek befogadóképessége maximum 250 fő. A Haladás szurkolók részére a vendégszektor, valamint a Keleti Tribün vendégszektor felőli (ülőhelyi) szektora lesz megnyitva. A két szektor összesen 1100-1200 néző befogadására alkalmas.

Az Aréna Északi tribünje le lesz zárva

A stadionban nemrég beüzemelésre került a vonalkódos beléptető rendszer, a vendégszektornál azonban csak egy darab forgókaput üzemeltek be. Ez feltehetően torlódást okozhat, így várhatóan manuális jegykontroll is lesz a kapus beengedés mellett.

A mérkőzés előtt a vendégszektorról illetve a kiszolgáló egységekről fényképfelvételeket készítenek, a közös bejárás után a szektor és kiszolgáló egységek állapotáról pedig jegyzőkönyv is készül.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!