Guzmics a nyáron csapatot vált?

Menedzsere szeretné, ha a következő bajnokságot külföldön kezdené el a Haladás válogatott védője.

Nem csak a Haladásban, de a nemzeti együttesben is egyre biztosabb pont Guzmics Richárd. Nem is csoda, hogy a válogatott védőt többen is szívesen látnák csapatukban, de vajon van-e esélye akár már ezen a nyáron a szombathelyi saját nevelésű játékosnak külföldre igazolnia? Erről kérdeztük a 26 éves hátvéd menedzserét, Vladan Filipovicsot.

- Ricsinek remek szezonja volt, bekerült a válogatottba is, sőt kezd ott is stabilizálódni a helye - kezdte a menedzser. - Rajta vagyunk az ügyön, hogy lehetősége legyen külföldre igazolnia. Azt nem tudom, hogy melyik bajnokság lenne neki a legjobb, de ugye ő egy belső védő, ezen a poszton pedig nincs nagy különbség az egyes ligák stílusai között. Érdeklődés már van, de konkrét dolgokról még nem tudok beszámolni.

Guzmics a nyáron csapatot vált?
Vágvölgyi Bálint

A játékosügynök szerint úgy tervezik, hogy Guzmics Richárd már nyáron csapatot vált.

- Mi úgy gondolkodunk, hogy számára már az lenne a legjobb, ha ezen a nyáron csapatot váltana. Elsősorban persze egy külföldi bajnokság lenne számára a kedvező, másik magyar csapatban még nem gondolkodtunk, de persze biztosan sosem lehet tudni - mondta Filipovics.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!