A Merkantil Bank Liga 23. fordulójában a Szombathelyi Haladás 2-1-re nyert a Szeged vendégeként.
Szeged Csanád-Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás 1-2 (1-1)
Szeged, NB II-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Szilágyi.
Szeged: Varga B. – Ódor, Pejovics, Deák, Mohl – Jovanovics, Simon Á. – Varga Sz., Germán (Gajdos, 46.), Dobos (Gréczi, 64.) – Grumics (Kóródi, 64.). Edző: Dragan Vukmir.
Haladás: Verpecz – Schimmer (Jancsó, 74.), Mocsi, Debreceni (Doktorics, 57.), Németh Milán – Kiss B., Csilus, Holdampf, Bosnjak – Németh Márió (Dragóner, 66.), Medgyes. Edző: Mátyus János.
Gólszerzők: Jovanovics (15.), illetve Németh Márió (11-esből, 45.), Medgyes (85.).
Sárga lap: Deák (43.), Németh Milán (21.), Mocsi (83.).
- Az első győzelem mindig fontos! - szögezte le Mátyus János. - Nagy győzelmet arattunk, hiszen hátrányból álltunk fel egy, a kiesés elöl menekülő csapat otthonában. Hogy miben voltunk jobbak? Csakúgy mint a Gyirmót ellen, ezúttal is a második félidőben futballoztunk jobban, de ezúttal jól használtuk ki adódó helyzeteinket, végül egy zseniális egyéni megoldásnak köszönhetően sikerült megszereznünk a három pontot. Erővel végig nagyon jól bírtuk és a csapat töretlen küzdőszelleme is nagy dicséretet érdemel. - írja a haladas.hu honlap.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!