A Ciprusról hazatérő védő ingyen igazolható volt. Csatárok érkezhetnek próbajátékra, mert egy támadót még szeretnénk.
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, Nagy Gábor a ciprusi APEP Limaszoltól visszatér nevelőegyesületéhez.
– Tegnap aláírtuk a szerződést – mondta Deéry Attila, a Haladás ügyvezetője. Két és fél éves megállapodást kötöttünk, Gábor ingyen igazolható volt. Egy támadót még szeretnénk igazolni, de nem könnyű jó csatárt találni. Rövidesen próbajátékosok érkeznek. Magyarok és külföldiek egyaránt, bízunk benne, hogy megtaláljuk, akit keresünk.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Kapcsolódó cikkeink
Nagy Gábor tíz éve ment el a Haladásból, most két és fél évre tér vissza, pedig Cipruson még csapatkapitánynak is megválasztották.