Sok-sok meglepetés a Zalaegerszeg ellen

A csapat jó játékra és győzelemre, a vezetőség pedig a klub legnagyobb sikerének megünneplésére készül.

A Haladás büfé már délután kettőkor kinyit a szombati találkozó napján. A gulyásfőzés négy órakor, a mazsorettek műsora fél hatkor kezdődik. Három perccel a meccs előtt felgyorsulnak az események, több meglepetésre is számíthatnak a szurkolók.

A lefújást követően a pályára belépni tilos, a biztonsági emberek erre külön figyelnek. Az éremátadásra a pálya közepén felállított színpadon kerül sor. Tűzijátékkal és konfetti esővel fejeződik be a program a Rohonci úton.

A szimpatizánsokat ezt követően a Fő térre várják. Itt kilenckor nyit a sörsátor. Ettől az időponttól a Kossuth Lajos utcát is lezárják, itt érkezik ugyanis a csapat fél tizenegyre a városházára. Az erkélyen köszönti a hősöket dr. Ipkovich György polgármester és Illés Béla.

A programot tűzijáték és egy hatalmas buli zárja a Fő téren, ahol szurkolók és játékosok együtt ünnepelhetnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!